Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Londoni szállás?

Londoni szállás?

Figyelt kérdés

Szeptember elején megyek ki Londonba egy barátnőmmel. Szállást mindenképp egy magyar szállásközvetítőn keresztül érdemes először foglalni? Ha igen,melyiknél? Mert egyelőre ez tűnik biztosnak. És elinduláshoz sokan ezt javasolják.

Egy ismerősöm felajánlotta ugyan a segítségét a szálláskeresésben,de még nem veszem 100%-ra. Meg itthonról ez olyan bizonytalannak tűnik. Hogy lehet egy kinti szállást itthonról lefixálni biztosra? Mert azt nem szeretnénk,hogy kimegyünk,és addigra kiadják valaki másnak a szobát. Maradjunk egyelőre inkább a közvetítőnél? Ti mit tanácsoltok?


2013. aug. 1. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy valamelyik magyar szállásadónál foglaljatok szállást. Sok gond van ugyan a szállásaik minőségével, árával, de kezdetben, amikor annyi az intéznivaló, új dolog, stb, akkor legalább van egy biztos pont, ahol tudsz aludni. Aztán ha egyenesbe jöttél, lehet keresni normális szállást. Én is így csináltam. 3 hónapig laktam egy magyar cég szállásán, a kezdetekben teljesen megfelelt. Sokan szidják ezeket a cégeket, azonban mint írtam, kezdeti megoldásnak tökéletes, többet azonban ne várj. Évekig úgysem kell náluk lakni.
2013. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!