Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Melyik hotelt szeretitek/nem...

Melyik hotelt szeretitek/nem szeretitek Hajdúszoboszlón? Miért?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 14:54
 1/2 ConnectCare ***** válasza:
100%

Az Ambróziát nagyon szeretem, fiatalos hely, nagy belső medencével, pezsgőfürdővel a teraszon. Discoja is van viszont, ami éjszaka megy ugye, és ezért idősebbeknek nem biztos, hogy ideális.


Az Aurum nagyon szép, szerintem a legszebb most Szoboszlón, de a wellness részlege nekem nem jött be. Csak forró vizes medencéje van, 15 perc után nem nagyon tudtam mit csinálni. Sokan átjárnak inkább az Ambrózia medencéjét használni.


Az Aurum Family kintről jól néz ki, belül nem voltam.


A Rudolfban voltam még, azt is nagyon szerettem és ott jó a kaja. Mellette van a Silver, nem laktam még benne, de felkapott hely, nekem viszont nem tetszik, olyan "szállodagyár" hangulata van szerintem, mintha csak futószalagon bemennének az emberek meg ki.


A Béke egy régebbi szálló, de nagy, állítólag jó vizes résszel és jó konyhával.


A Hőforrásban nem voltam még, de kintről elég leharcoltnak tűnik.


Az Aqua Sol kintről nagyon szép és gyakorlatilag a strandon van, de az árát nem tudom milyen.


Van még egy pár, de több így nem ugrik be :).


De úgy általánosságban szerintem mindegyik OK!

2013. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Hungarospa hoteljében voltunk, nekünk bejött.
2013. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!