Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Van olcsó szállás a budapesti...

Van olcsó szállás a budapesti repülőtér környékén?

Figyelt kérdés

Júniusban fapados repülővel érkezünk éjfél környékén Budapestre. Haza felé az első busz reggel 6-kor indul. Valami olcsó szállást keresek ami a repülőtér környékén van. Vagy esetleg Kőbánya-Kispest környékén mert a 200E buszjárattal el lehet menni Kőbánya-Kispestre.

Köszönöm a válaszokat!


2013. máj. 21. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha éjfélkor száll le a gép, 6-kor meg már megy a buszod akkor én azt a 6 órát inkább kivárnám. A reptéren is elücsöröghetsz 4-5 órát aztán már úgyis menned kell a buszhoz. Én nem látom értelmét szállásra költeni ez esetben, de azért itt egy:


[link]

2013. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én vonattal voltam így, valahol vidéken voltam, az éjszakát egy váróteremben töltöttem, hajnalban jött a vonat Pestre. Fiatalon jó buli volt, többen összejöttünk, iszogattunk, így eltelt az idő. De most már én is inkább keresnék egy szállást, és jól kialudnám magam. Mi Rómából jöttünk, úgy ,hogy éjfélkor szállt le a gép. Nagyon gyorsan ágyba akartam kerülni, inkább taxiztuk, de nem tudtam volna hajnalig ott ülni. Szóval ha nem kell a 6 órás busszal mennetek én javasolnám ,hogy aludjatok egyet valahol. Ezeket ismerem


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De kereshetsz a booking.com-on , van panzió Vecsésen is.

Sőt akár egy taxist is meg lehet kérdezni a kijáratnál, hol van a legközelebbi olcsó szállás, biztos ismernek olyat is ami nincs fent a neten, pl magánházaknál.

2013. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek, megnézem a linkeket mindjárt.

Mi is Rómából jövünk majd haza :)

Ülni nem nagyon lesz kedvünk, mert utolsó nap még Rómában nézelődni fogunk s tuti fáradtak leszünk. Persze ha lesz szállásunk Pesten, akkor nem jövünk az első busszal haza... csak azért írtam hogy éjféltől hajnal 6-ig a váróteremben ülni - már így 35 évesen - lehet nem az igazi.

2013. máj. 22. 14:10
 4/5 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek a későbbiekben hasznos lenne az info:


Hotel Chesscom

2 főre 1 éjszakára a booking.com-on 22,5 euro, azaz 6.500 Ft. Reptéri transzfert külön lehet kérni tőlük, 1250 Ft/fő. Azaz ha éjjel érkezik az ember, akkor is megoldott a szállás és a reptéri transzfer is.

Kőbánya-Kispestnél van.

2013. máj. 28. 08:46
 5/5 kissmarti válasza:

Több szállás is van a reptér környékén, egyes helyeken ingyen transzfert biztosítanak, ami nagyon jó dolog.

[link]

2015. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!