Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha egy kétágyas szobát foglalo...

Ha egy kétágyas szobát foglalok le egy fő azaz magam részére, nem raknak be valakit a másik ágyra?

Figyelt kérdés
aug. 31. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez a fő kérdés: mit foglalsz tk.? Hotelszobát vagy csak egy ágyat egy hostelben?
aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%

A kérdésed alapján a szobát foglaltad le, tehát abban egyedül lehetsz annak ellenére, hogy az kétágyas. Van, ahol felárat kérnek (ezt persze előre jelezniük kell), de nem tesznek be másvalakit.


Egy hónapja Egerben szobát foglaltam egymagamnak egy apartmanban, és egy négyágyas szobát kaptam (pedig jeleztem, hogy egyedül megyek).

aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem fektetnek be senkit melléd,nyugi
aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
De ha esetleg egy hátizsákos svéd diáklányt akarnának berakni a másik ágyra, akkor azért gondold majd át a dolgot mielőtt tiltakoznál a recepción...
aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
4.-s svedet azoktop meg a mwdve is megdoglik olyan rusnyak
aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a sokadik ilyen kérdés...

Hol foglaltok ti, hogy ez nem egyértelmű a foglalásból?

aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
De majd arra ébredsz egy egy csúnya foatlan öregasszony lefetyeli a küled.
szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még sohasem tettek be senkit, pedig sokszor mentem egyedül. A kétágyas szoba drágább, ezt ki kell fizetni. De az árát közlik az oldalon, ahonnan megrendelted. Nem kell a másik helyet teljes egészében kifizetned, hívd fel őket, hogy mennyi a felár.
szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szállodáról van szó, ott nem tesznek be hozzád senkit, bár nem tudom hogyan és miképp foglalsz úgy, hogy nem derül ki a foglalás során, hogy egyedül leszel
szept. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hotelben biztosan nem.

Hostelben van olyan, hogy idegeneket összeraknak, de az viszont nem kétágyas szobában szokott lenni.

szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!