Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hova menjünk nyaralni Törökors...

Hova menjünk nyaralni Törökországba?

Figyelt kérdés
Olyan hotelt keresek Törökországban, ahol lassan mélyülő homokos part van, ahol tisztaság van és finomak az ételek. Illetve ha lenne ott gyerekmedence vagy csúszda nagyon jó lenne. Előre is köszönöm a válaszokat

júl. 3. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

A hölgy az utazási irodában mit mondott?

Segitek, neki épp az a dolga, hogy az ilyen együgyű kérdéseket türelemmel meghallgassa és segitsen neked.

Ráadásul meg is fizeted rendesen a munkáját, szóval hajrá, spuri be az irodába!

júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogunk menni az irodába de én szeretek előtte utána nézni mégis hova megyek. Nem szaladok bele az elsőbe amit csak felajánlj a hölgy… véleményeket olvasok előtte róla illetve videókat nézek, hogy ne koppanjak, ha majd ott leszek és mégsem az fogad amit a képen láttam 🙂
júl. 3. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Camelya world - Side pont ilyen, de rengeteg hotel van, ami megfelelne a kovetelményeknek, probáld meg kiválasztani a neten, hogy melyik tetszik nektek, aztán elolvasod rola az értékeléseket.

Nekunk a legjobban tetszett a Delphin Be Grand, Antalya mellett, bár Side-ben szebb volt a tengerpart.

Amit még kinéztem, az a Pegasos Royal.

júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!