Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha valaki egyedül utazik és...

Ha valaki egyedül utazik és egyedül szállna meg pár napra, mik a legoptimálisabb lehetőségek ár érték arányban?

Figyelt kérdés
A legtöbb airbnb szállás úgy láttam hogy több ágyas, gondolom ilyen esetben ennek az árát is fizetni kellene. Mit lenne célszerű akkor helyette? Olyan szoba airbnb-t ahol a tulaj is otthon van? Kinek milyen tapasztalatai vannak erről? Esetleg olcsó motel? Ha vannak itt olyanok akik egyedül utazgatnak, szívesen várnám az ötleteket és javaslatokat. Új vagyok még ebben az egészben, de kifejezetten vágyok már egy rövidebb utazásra egymagamban.

jún. 30. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyágyas szobában szoktam megszállni.
jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Airbnb vagy motel, esetleg valami egyéb? Mi éri meg manapság leginkább, ha egyágyas szoba a cél?
jún. 30. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Sose értettem, hogy ilyenkor mit jelent az, hogy "megéri". Nem látunk bele a pénztárcádba.
jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ott a kérdés további, jóval fontosabb része is, akkor talán ne a megéri-re fókuszálj. Utóbbit meg nyilván ár érték arányba mondanám, hogy melyik a célszerűbb. Szóval a fő kérdésem még mindig az lenne, hogy milyen szállás típus ami a legszerencsésebb ha egyágyas szobát keres az ember. Motel, airbnb, vagy esetleg valami egyéb megoldás?
jún. 30. 11:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a célpont?
jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A "legoptimálisabb" szó értelmetlen.


Általában a hálótermi ágy a legolcsóbb. De airbnb-n is van olyan, hogy csak szoba, ezek általában olcsóbbak.


Fogalmazd meg, hogy mik a minimum igényeid (saját fürdő, konyha, közeli tömegközlekedés, stb.) majd állítsd be a szűrőt és ár szerint rendezd a találatokat.

jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vendégházakba járokm, a Covid óta szinte csak franciaággyal vagy 2 ággyal találok szállásokat és legalább másfeles árat kérnek. Duplát nem is szívesen fizetek csak magamra. Ez a másfeles ár átlagban 1 éjre 12.000-13.000 körüli értéket jelent. 2 főre 16-E körül normális. Szép és igényes helyeket szoktam találni így olcsóbb vagy átlagos árakkal is.
júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
* Járok
júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Illetve sok esetben 3 személy esetén franciaágy mellett pótággyal pedig felezve van az egyik személy alvóhelye. Példa: 2 személynek 2 éj 36-E és 3 személynek 50-E. 1 személynek kicsit ráfizetés, 3 személynek kicsit olcsóbb vagy akciós. Általában így zajlanak.
júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 7-es a válaszaidat! Végre valaki értette a kérdést, és ténylegesen hasznos választ adott. Lehet ezt így is :)
júl. 31. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!