Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mit gondoltok az olyan hotelek...

Mit gondoltok az olyan hotelekről, ahol a fürdőt üvegfal választja el?

Figyelt kérdés

Néztem szállásokat (most Görögországban, de tavaly máshol is láttam), hogy adott a hotelszoba és szobán belül a fürdőt/wc-t rendes fal helyett üvegfal választja el. Persze ez nem tisztán átlátszó üveg, hanem kicsit homályosabb vagy alul-felül átlátszó és középen egy takarócsík húzódik.

Na de ilyen szobába van olyan, aki szívesen megy? Főleg ha nem egy pár, hanem rokonok, barátok. Gondolhatnám ,hogy csak néhány "nászutas szoba" ilyen, de képekről a 3 ágyas és a családi szobában is ugyanilyen volt.

Ezekben vannak akik tényleg szívesen megszállnak?


2022. máj. 26. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
2022. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
En kifejezetten bírom az ilyet, nem mindegy? Nem látszik át viszont pl kivaloan láttam zuhanyzas közben a tvt😂
2022. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is a zuhanyzós rész, inkább hogy pl törlöm a seggem és a másik ember a túloldalról látja ennek a fantomját :D
2022. máj. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!