Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Kipróbálnátok a kapszulahotelt?

Kipróbálnátok a kapszulahotelt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha csend van benne es lehet aludni, siman.
2020. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Én nem. Lábgörcsös vagyok, meg is döglenék egy olyan helyen.
2020. dec. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap láttam pár videót ezekről. Volt köztük olyan, amit igen. Ami csak egy cső, fekvőhellyel azt nem. De láttam olyant, ami ugyan kicsi fülke volt csak, de rendes ággyal. Tk. egy komfort nélküli egyágyas szoba. Azzal el lennék, ha úgyis csak alvásra kell.

Ami tetszett nagyon, hogy mindegyikben járt a szobához tisztasági felszerelés mindennel, papucs, pizsama. És persze nagyon klassz zuhanyzó, vécé. Higiénia maximális.

2020. dec. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lena7 válasza:
100%

Egy jobb minőségű kapszulahotelben én eltöltenék 1 éjszakát, csak úgy kipróbálni, hogy milyen, de többet nem nagyon.


(Láttam már pár ilyen videót róluk, nem nagyon hangszigeteltek ezek a kapszulák, a horkolástól kezdve a sorozat nézésen át mindent lehet hallani. Én csendben szeretek aludni és az úgy nem nagyon menne ha közben a szobában 4-5-en horkolnak🤷‍♀️)

2020. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%
Tizenévesként olvastam ezekről először William Gibson Neurománc c. könyvében, azóta szeretném kipróbálni. De aludni nem tudnék bennük, félek az idegenektől. :)
2020. dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Én nagyon szeretném kipróbálni egyszer
2020. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!