Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Visszakérhetem a szoba árát?

Visszakérhetem a szoba árát?

Figyelt kérdés
Kifizettem egy panzióban három éjszakára,szobát a családomnak. Ma rájóttünk hogy itt képtelenség pihenni. Tizenegy múlt és,még egy percet nem aludtunk. Orditás az utcáról üvöltő zene vmi szekta jóvoltából a,szembe lévő épületből.Felrobbanok..gyerek is van szegénykémet sajnálom a legjobban.Itt nem maradhatunk.
2019. dec. 25. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Felőlem visszakérheted, más kérdés, hogy aligha kapod vissza.
2019. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél:((((
2019. dec. 25. 23:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Légyszi olyan irjon aki esetleg volt már ilyen helyzetben.
2019. dec. 25. 23:41
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ma éjszaka már maradtok. De másnap reggel közölheted, hogy 1 éjszaka elég volt, az okot is elmondod. Van ahol visszaadják a szoba árát amit nem vettél igénybe, de van ahol nem adják vissza, de adnak helyette másik szobát. Reggel menj le a recepcióhoz.
2019. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Időpont ma 23:50 vagyok.


Az lemaradt, hogy mi is jártunk így, és mi kaptunk egy csendesebb szobát ami már jó volt. Ráadásul lakosztályt adtak mert csak az volt üres. Nem kellett ráfizetnünk sem.

2019. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Normálisan szólj a recepción. Többet ér nekik a jó hírnevük mint az a pár tízezer forint
2019. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Éjszaka is lehet nyugodtan szólni, hogy nem jó a szoba amit kaptatok, adjanak másikat vagy oldják meg a helyzetet.
2019. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat. Megfogadtam ...szóltam. Kaptunk másik szobát és plusz egy éjszakát...el se hittem🤗
2019. dec. 29. 23:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!