Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Le van foglalva repülőjegyem...

Le van foglalva repülőjegyem túristára. Tudom módosítani businessre?

Figyelt kérdés
Le van foglalva repülőjegyem túristára. Tudom módosítani businessre?
2019. júl. 15. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kérdés kiírásakor a legfontosabb, hogy semmiképpen se add meg, hogy melyik légitársaságról van szó. Ez elvenné tőlünk a találgatás jóleső izgalmát!
2019. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan a wizz...
2019. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindenképp szerettem volna úgy kiírni, hogy bele lehessen kötni. Arról szó sem lehet hogy fogalmam sem volt, hogy társaságonként változhat....

De azért köszönöm, most már ezt is tudom ;)

2019. júl. 15. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van még business-en hely, akkor akármikor tudsz upgrade-et venni az ecomomy jegyedhez.
2019. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
De még most sem mondtad meg melyik céggel repülsz.....de itt parádézol
2019. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne a kötözködéssel törődj, hanem a légitársaság portáljával. Amikor egy jegyet veszel, megadják az opciókat. ha megvetted, azok érvényesek. Ha engedték az átírást, megteheted. Ha plusz költséget írtak elő, annyiét teheted meg. Ahol ilyen lehetőség van, ott a jegyed alapján a foglalásodra ráállva találsz módosítási lehetőséget. Ha nem találsz, nincs. Nézz meg egy hasonló jegyet, és olvasd el, mit kínál. Turistánál általában nincs semmiféle módosítási lehetőség, vagy olyan eszetlenül drágán, hogy olcsóbb, ha új jegyet veszel, a régit kidobod.
2019. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!