Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Marseille-be kijutás minél...

Marseille-be kijutás minél olcsóbban?

Figyelt kérdés
Skyscanner, meg az ilyesmi oldalak csak nagyon drága opciókat hoz ki, nem hiszem el, hogy csak azok vannak. Pl amit néztem, hogy Ryanairrel Charleroi-ban átszállással egész olcsó, de valaki tud ennél is jobbat esetleg?
2018. márc. 21. 02:07
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha jobb idő lesz, mehetsz biciklivel!
2018. márc. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erre a válaszra mi szükség volt?
2018. márc. 21. 03:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Október 30-tól a Ryanair is megy majd hetente 2x.
2018. márc. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Írhattál volna egy árat te mennyiért találtál, mert hogy kinek mi az olcsó relatív. Meg hogy mikor?


A skyscanneren a legjobb retúr ajanlat 50.000.- egy főre. (Airfrancel)

2018. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, bocsi, nyár elején szeretnék menni egy hétre! Kb ilyen 25-30 ezerre jön ki az a verzió amit én néztem, tényleg elég jó ára van, de gondoltam hátha vannak itt okosabb emberek, és van olyan verzió, ami nekem nem jutott eszembe. Mert amúgy jók ezek a járatkereső oldalak, de engem olyan verziók is érdekelnének, hogy valameddig repülővel, és onnan busszal vagy vonattal tovább.
2018. márc. 21. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Keresel egy olcsó fapados jegyet az azair.com oldalán, kiindulás pl. Budapest, célállomás "France", vagy CRl.

Ha találsz megfelelő repjegyet - néha várni is kell rá - veszel hozzá 10 eurós ouigo jegyet. (Ez TGV vonat nagyon olcsó tarifával). Ha pedig Charleroi-ba érkeznél, onnan 5 eurós Flibco a Midire, majd izy.com-on keresel 20 euróért egy párizsi csatlakozást (szintén élmény lesz().

Szóval legrosszabb esetben Charleroi + Párizs + Marseille.

2018. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ouigo, azaz [link]
2018. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Wizz repül Nizzába, ha van olcsó repjegy, akkor vállalható opció, azzal legalább nem kell átvágni Európa egyik legnagyobb országán csak azért, hogy spórolj egy deákt. Amúgy megfontolandó inkább spórolni egy kicsit pluszba, mert ha csak egy hétrr mész, akkor nagyon fog fájni, hogy 2x1 napot átutazol egy amúgy elég közeli hely miatt.
2018. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!