Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki utazott már úgy, hogy...

Valaki utazott már úgy, hogy Diazepamot kellett magával vinnie?

Figyelt kérdés

Melyik igazolást fogadják el róla?

Elég az általános:

[link]


Vagy a pszichotrópokra vonatkozó kell:

[link]


Az orvos szerint elég a sima, miközben pszichotrópnak számít. Elég nagy gond lenne, ha elkoboznák, ezért tudakozódom.


2017. jún. 13. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha nem ipari mennyisegben viszel akkor egyik sem, bejartam a fel vilagot mindenfele gyogyszerrel, ampullakkal, tuvel fecskendovel de soha nem volt gond vele, egyszer kerdeztek meg hogy mik ezek a tuk fecskendok , mondtam uti patika es jo utat kivanva tovabbengedtek
2017. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én nem bíznám a véletlenre. Gyógyszer nélkül nem utazhatunk és 700 ezret buknánk, mert erre nem térít a biztosító.

Orvos nincs képben, a reptér még nem válaszolt, na meg a külföldit nem is tudom megkérdezni.

2017. jún. 13. 15:38
 3/16 A kérdező kommentje:

*

És volt ismerősöm, akitől elvették a párizsi reptéren a gyógyszerét.

2017. jún. 13. 15:39
 4/16 anonim ***** válasza:

Írjátok a pszichotrópot a biztonság kedvéért.


Egyébként én is utazom gyógyszerrel, a biztonsági ember nem túl okos fejjel méregette a tablettákat, utána legyintett egyet és továbbengedett. Ha pár hétre mentek, és van nálatok egy doboz gyógyszer, a kutya nem fogja kérdezni, hogy mi az.

2017. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 vonószenekar ***** válasza:

Sokat utazunk, mindig van nálunk sokféle gyógyszer.

Abba a bőröndbe szoktam tenni, amit feladunk.

A kézitáskába csak pár szemet teszek, soha semmi probléma nem volt .

2017. jún. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ neked is, de nem az volt a kérdés, hogy hányan úszták már meg az ellenőrzést.

Az igazolás kötelező, kekeckedő biztonsági elveheti és nem egy advilról van szó, hanem egy életmentő gyógyszerről.

2017. jún. 14. 08:24
 7/16 anonim válasza:

Mindenképp a pszichotróp kell.

Tegnap beszéltem az ogyei Kábítószerügyi Főosztállyal, én Rivotrilt viszek Görögországba, azt mondta ezzel az igazolással nem lehet gond.

Nekünk is elég nagy gond lenne, ha elvennék...

2017. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ajjaj.

Azt meg tudod mondani, hogy a D pontot ebben az esetben ki és hogy tölti ki?

2017. júl. 5. 14:07
 9/16 anonim válasza:

OGYÉI Kábítószerügyi Főosztálynak kell elküldeni és ők intézik. Rendesek, segítőkészek, kérdezték tőlem mikor van az utazás, szóval még előre is veszik szerintem, ha sürgős. Fent van a számuk a honlapon!

Remélem segítettem.

(de én über parázós vagyok, amúgy mindenki más szerint - beleértve az utazási irodát, repülő társaságot és a konzult is elegendő egy sima orvosi papír vagy vény. De én olvastam, hogy ez pszichotrópnak minősül, és biztosra szeretnék menni. )

2017. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak nem Travel service-szel mész?

2017. júl. 5. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!