Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi az az online becsekkolás?...

Mi az az online becsekkolás? Mennyivel könnyíti meg az utazást? CONDOR-ral repülök (több kérdés lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Online becsekkolás, mit takar? Attól még ki kell nyomtatnom a megerősítő emailt amit küldtek? A beszálló kártyát ott kapom meg?


2016. ápr. 27. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az online becsekkolás azt jelenti, hogy a beszálló kártyát is megkapod és azt kell kinyomtatnod. A a beszálló kártyáért már nem kell sorba állnod.
2016. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igy van ahogy az első írja, viszont a condornal mi kaptunk beszállókártyát fuggetlenul attól, hogy online becsekkoltunk, es azt kertek mindenkitől a beszallasnal, es nem az otthon nyomtatottat.
2016. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy megcsinálod, akkor néhány esetben választhatsz magadnak ülést, és a reptéren nem kell kivárnod a sok embert a sorban, aki mind be akar csekkolni, hanem mehetsz rögtön a biztonsági ellenőrzésre. Időt spórolsz vele. Én akkor szoktam így, ha nincs feladandó csomagom (mert ha van akkor egy sort úgyis végig kell állnom, szóval tök mindegy).

Megerősítő emailt meg nem értem minek akarok kinyomtatni, senkinek nem kell. A beszállókártya a lényeg.

2016. ápr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha van feladott poggyászod akkor is érdemes megcsinálni az online check int, mert általában különsort nyitnak nekik ahol nem kell annyit várni mint azoknak akik nem csekkoltak be előre. főleg ha nagygéppel mész. én 2 órát álltam sorba bangkokban egy emirates check inre.
2016. ápr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!