Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan történik a poggyász...

Hogyan történik a poggyász feladása repülőtéren?

Figyelt kérdés

Utaztam már repülővel, de most először kell poggyászt is feladnom és nem egészen tudom hogyan is történik.

Check-in--es pulthoz kell állnom és ott feladni a piggyászt? Illetve hol kell majd érkezésnél felvenni? honnan tudom, hogy hol várjam ? Tudom hülye kérdés kicsit izgulok :)



2015. júl. 5. 02:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen a check-in pultál kell leadni. Kötelelzően, szóval nem fogod elrontani :) amikor becsekkolsz, elrakod a szalagra és a pult mögött dolgozó majd szépen elküldi a gépre.

Felvenni meg elvileg, ha követeted a többi utast, akkor szintén nem ronthatod el. Amúgy a baggage claim feliratot kell követni és a csomagok egy futószalagon jönnek és minden szalag fölött ott van a felirat, hogy melyik gép csomagjai azok.

2015. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!