Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőgépre lehet felvinni...

A repülőgépre lehet felvinni nasit, amit nem a reptéren vettem, hanem otthonról hoztam? És a kézipoggyászomon és nagy bőröndömön kívül vihetek még magammal egy kis táskát is, ami a vállamon van?

Figyelt kérdés

Gondolok itt müzliszeletekre meg ilyesmikre.

Sok embertől hallottam már, hogy kis táskát is vitt magával a gépre a kézipoggyászon kívül. Arra lennék kíváncsi, hogy ezt én is megtehetem-e és ha igen, mekkora lehet max. a táska? Köszönöm szépen a válaszokat!

17/L



2015. jún. 19. 12:01
 1/2 anonim válasza:

Ez légitársaságonként változó.

Szerintem az adott légitársaság honlapján próbáld megtalálni a poggyászok leírását.


Wizzair-nél pl. nem vihetsz fel, csak 1 kézipoggyászt, az mellett már nem lehet sem laptop-táskát, sem más kis táskát.

2015. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nasit lehet, kistáskát pedig az üzletszabályzatnak megfelelően. Minden légitársaságnál le van írva. Persze ez gyakorlatban azt jelenti, hogy a wizz egy kézipogyis és mellette semmi, női táska se. Minden másnál lehet vinni női táskát a kézipogyi mellé. Ha nem fapados, akkor pedig egyéb táskát is lehet vinni, pl laptop, a kézipogyi mellé.
2015. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!