Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Isztanbuli reptéren tényleg...

Isztanbuli reptéren tényleg nincs online check-in wizzair-nél?

Figyelt kérdés
Foglaltam jegyet Ist-Bud-ra, nyilván online check-innel az a legolcsóbb, gond se volt. Most, hogy lehetne online check-in-elni, mert hónapon belül vagyok, próbáltam, de azt írja, hogy azon a reptéren nem lehet. Létezik ez? Más, hogy intézte onnan hazafelé? És ha nincs olnine, akkor kifizetettnek velem még ott valamit, vagy?
2015. ápr. 15. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahol nem érhető el az online check-in, ott a reptéren kell, külön díj MEGFIZETÉSE NÉLKÜL!


Ez az információ azonban fenn van a Wizzair weboldalán is.

2015. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és vajon teszemazt Marika néni veszi a jegyet, nem is akar on-line check-in-elni, hanem már foglalásnál benyomja, hogy majd a reptéren, akkor neki felszámolnak?

De Isztanbullal kapcsolatban konkrétan az is válaszoljon, aki jött onnan haza, akkor elég két órával az indulás előtt kiérni?

2015. ápr. 15. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Még egyszer leírom a gyengébbek kedvéért. Ha nem érhető el az online check-in az adott reptèren, akkor nem kell fizetned a reptèri check-in-ért.
2015. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont múlt héten jöttem Isztambul SAW-ról wizzairrel. Igen, online check in tényleg nem létezik. Ott kell odamenni a check in pulthoz, függetlenül attól, hogy van-e feladott poggyászod, odaadod az útleveledet, és kapod a beszállókártyát. Esetleg foglalási kódot nem baj, ha viszel magaddal a félreértések elkerülése miatt.. 2 órával hamarabb elég odaérni, bár 2 biztonsági ellenőrzés van, egy a reptérre való belépéskor rögtön, egy meg rendesen a tranzitba való belépéskor, és mivel messze van a reptér a várostól, dugó is lehet (nekünk volt), tehát javaslom a biztonság kedvéért, hogy 3 órával előtte kiérj.. És akkor ha késik a transzfer vagy valami, akkor se gáz.. :) Jó utat!
2015. ápr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!