Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki utazott már a Norwegian...

Valaki utazott már a Norwegian Air-rel? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kézipoggyász felvihető, vagy berakják a gép aljába?


Még nem ültem repülőn, első utam lenne.


Esetleg leírnátok, hogy mi hogyan működik ilyenkor?


2014. okt. 1. 17:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, Budapestről csak a reptéren lehet becsekkolni.
2014. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Norwegiannél ingyenes a reptéri csekkolás.
2014. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon:


[link]


Azt írják, hogy Skandináv országok között, illetve Skandináviából Schengeni országba történő utazáskor van ilyen "Direct to gate" opció, hogy ha csak kézipoggyászod van, akkor mehetsz egyből a biztonsági ellenőrzéshez

2014. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt is írja az oldal, hogy a legtöbb európai reptérről már lehet online csekkolni nálunk, lehetséges, hogy Budapestről is, gondolom rajta lesz a foglalásodon.
2014. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok véletlen, hogy heti hány alkalommal repülnek a gépek akár Helsinkibe és Stockholmba?
2014. okt. 1. 23:07
 16/18 anonim ***** válasza:
A norwegian.com oldalon nézd meg a menetrendet.
2014. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 JennyR válasza:
Budapestről nincs online check-in???? Akkor a reptéren kell? Mennyibe kerül? Segítsen valaki! kétségbe estem!
2016. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 JennyR válasza:
Bocsika, na most olvasom valaki azt írja, Bp-en ingyenes a reptéri csekkolás. Az jó. és vajon visszafelé, Barcelonában? Nincs elég információ az oldalon, ennyit még nem tököltem egy repülőjeggyel. Most utazok előstzör norwegiannal....
2016. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!