Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vihetek e tapszert a repulon...

Vihetek e tapszert a repulon kezipoggyaszban valamint vizet hozza?

Figyelt kérdés
Plusz meg annyi lenne a kerdesem, hogy kenguruban vihetem e vegig ot? Csak a gepen vennem ki a babat. Ti hogyan vittetek a picit?
2014. júl. 31. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, max 100mls uvegben, atlatszo zavcsiban, mint minden mas folyadekot. A biztonsagi ellenorzesnel kerhetik, hogy kostold meg. Viheted kenguruban
2014. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Es magat a tapszert nem elkeszitve a dobozban?
2014. júl. 31. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Babának nyugodtan vihetsz vizet cumisüvegben, nem szoktak szólni érte, max bele kell innod. Tápszert por formában is vigyél nyugodtan.
2014. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2014. aug. 1. 07:30
 5/11 anonim ***** válasza:

" Igen, max 100mls uvegben, atlatszo zavcsiban, mint minden mas folyadekot. A biztonsagi ellenorzesnel kerhetik, hogy kostold meg."



Akkor ezt most kijavítanám, hátha olvassa majd még valaki: vihetsz 10db egyenként maximum 100 ml-es folyadékot és nem kell kóstolni. De ha baba van nálad akkor a baba miatt vihetsz több italt, amit viszont néha meg kell kóstolni.

2014. aug. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tévedsz,utolso. Kérhetik, hogy kóstolja meg. [link]
2014. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A baba miatt kivétel vonatkozik rátok a reptéren. Baba nélkül max 10*100ml, de így babával nyugodtan lehet amennyit akarsz.


Amúgy a reptéren is van vízcsap, ha csak az kell, az ellenőrzés után korlátlanul lehet tölteni. Én mindig ott szoktam néhány fél literest megtölteni, hogy legyen a repülés alatt víz nálam. De persze a baba miatt te amúgy is vihetsz.

2014. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

" Tévedsz,utolso. Kérhetik, hogy kóstolja meg."


Hülyeséget ne terjessz. Sampont vagy a parfümöt akarod kóstolni, csak mert az is folyadék?


Csak a baba miatt vitt, 100ml-nél nagyobb folyadékot kérhetik kóstolni. Alatta értelmetlen mert nem csak ital lehet folyadék, hanem mint írtam vegyszer is és viheted de nem szokás kóstolgatni!! :-D

2014. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a szám pont kell megkóstolni??? A tapszerrol volt szó.
2014. aug. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Csapvizet semmifele keppen sem adok a gyermeknek, 6 honapos. Kiporciozom majd a vizet a tapot pedig beteszem kis adagokba.
2014. aug. 2. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!