Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nagy plüss mavcit szabad...

Nagy plüss mavcit szabad vinni á Wizzairel mint kézicsomag vagy nem engednek fel macistól?

Figyelt kérdés
kb 30-40 cm magas es ugyanannyi szeles plüss mosomedve.

2014. jan. 8. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha belefér a mérethatárokba, akkor igen.
2014. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez még a nagy méretű kézi poggyászba is kérdéses hogy belefér. Szóval jó eséllyel nem. De feladott csomagba teheted!
2014. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a fiam műanyag kisdömperét próbáltuk meg így elvinni, de hiába magyaráztam a pultos hölgynek nem engedték fölvinni a repülőre. Bele kellett volna tenni a ketrecbe, de nem fért bele. erre 60 eurót kértek.

Mit tehettem volna? A fiam kedvenc játékszere volt, ki kellett fizetni, pedig ennyi pénzért egy csomó dömpert kaptunk volna.

Aztán hazafele is megfogtak vele, de akkor már nem fizettük ki!

Szóval figyeljél rá hogy beférjen!

2014. jan. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de hiába magyaráztam a pultos hölgynek nem engedték fölvinni a repülőre. Bele kellett volna tenni a ketrecbe, de nem fért bele. erre 60 eurót kértek. "


Persze, hogy nem engedték, hiszen te is elfogadtad a jegyvásárlással a szabályokat, amiben benne van hogy mekkora poggyászod lehet. Szóval előre tudható volt, hogy ez lesz. 60 eurónál olcsóbb lett volna feladott csomagot vásárolni, ráadásul abba a játék mellett még sok más dolgot is vihettél volna. De hát így jár az, aki nem néz utána a szabályoknak előre.

2014. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a macit jól össze lehet tömöríteni és begyömöszölni a megadott méretbe, akkor lehet, hogy olcsóbban megúszod.


Én hátizsákkal utaztam, amiben a cuccot kicsit össze lehetett nyomni, és akkor befért a keretbe.

2014. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!