Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A fapados járatra mennyi...

A fapados járatra mennyi kézipoggyász vihető fel, ha magamnál akarom tartani, és nem akarom leadni a csomagrészbe?

Figyelt kérdés
Ismerősöm utazik, régen emlékszem, hogy 20 kg volt a határ és két táskát vittem. A táskák száma nincs megszabva csak a kg? Köszi a válaszokat előre is, nagy segítség!
2013. nov. 6. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A társaság oldalán kell ellenőrizni mindenképpen, mert az adatok eltérőek és ha nem nézel utána érhetnek meglepetések.
2013. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Olyan szépen le van írva kérdésedre a válasz az általad kapott visszaigazolásban...

Ahány cég, annyi méret, annyi apróság. El kell olvasni.

2013. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs általános "fapados" szabály, írd le a légitársaságot és akkor lehet segíteni, de tuti hogy megírta neked a légitársaság is, csak lusta voltál elolvasni. :)


Az 99% kizártnak tartom, hogy 20kg-ot, mert annyit talán egyetlen gépre se engednek kézi poggyászként, de olyan légitársaságról se hallottam még, aki kézi poggyásznak bármennyi darabot engedne. Fapadosok általában szigorúan egy darab kézi poggyászt engednek, hagyományos társaságok is max. 2-3-at, de 20kg-ot ők se. Az eleve nem éppen kézi poggyász ami 20kg. :D

2013. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Nem én utazom, hanem egy ismerősöm, tehát én nem tudok semmiféle tájékoztatóban utána nézni, illetve a személy, aki utazni megy, még nem utazott repülőn és nincs tapasztalata, ezért gondoltam, jobb, ha ide kiírom. Viszont ezt is köszönöm, szólok neki, akkor biztos megtalálja a tájékoztatóban, gondolom ő sem nézett még bele. Annó 2009-ben mikor én repültem, tényleg 20 kg volt határ, Milánóba mentem.

Köszönöm mindenkinek még egyszer a segítséget!!

2013. nov. 7. 23:23
 5/9 anonim ***** válasza:

"Annó 2009-ben mikor én repültem, tényleg 20 kg volt határ, Milánóba mentem."


Kézi poggyász határ volt annyi? Ez kicsit meglep, mert az nem éppen a kézben kényelmesen vihető kategória. Milyen társaságnál volt akkoriban ilyen nagyvonalú szabály? :O

2013. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Wizz Air, és erre pontosan emlékszem, méregettem a csomagot. Milánói utat kaptam ajándékba. Azt tudom, hogy egy bőrönd és egy kézitáska volt nálam, és a kettő együtt nem haladhatta meg a 20 kg-t.
2013. nov. 8. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja hogy bőrönd. Kézi poggyász nem valószínű hogy 20 kg volt.
2013. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gasp válasza:
ez szerintem eltero. nezz fel valamilyen netes oldalra es esetleg ott fel van tuntetve. vagy egy adott oldalon amellyel utazni fogsz
2013. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyi volt nálam az utastérben összesen. Mindenkinek köszönöm a választ, tegnap utazott ki, gondolom értesült róla, mert azóta nem keresett. Még egyszer mindenkinek köszönöm a segítségét!
2013. nov. 9. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!