Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzAir fapados gépre mekkora...

WizzAir fapados gépre mekkora bőrönd vihető?

Figyelt kérdés

nem utaztam még fapadossal, de ugye nem csak a gépre kézipoggyászként lehet csomagot felvinni? mert az kevés lenne nekem.

Van egy ilyen jellegű : [link]

viszonylag nagy túrahátizsákom. én ezt szeretném vinni a ruháknak stb.


lehet-e egyáltalán a kézipoggyászon kívül csomagot vinni lent a gépben és nem az utastérben, és ,ha igen mik a kritériumok ? (méret)

És ,ha lehet ,de fizetni kell, akkor mennyit kell pluszban fizetni érte?


KÖSZI!! remélem a link működik...



2013. júl. 9. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet de külön fizetni kell érte. Egy irány egy feladott csomag kb 5-10 ezer forint. Gondolom odavissza mész, így összesen 10-20 ezer forint. Pontos összeg függ attól, hogy mikor és hova repülsz velük. Távoli célpontra és főszezonban a legdrágább, közelre szezonon kívül a legolcsóbb.

Egy ilyen poggyász a wizzairnél max 32kg lehet.

2013. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A kisméretű max. 42x32x25 cm (30 liter) lehet, amely befér a szék alá. Ilyen pl. kézitáska, hátizsák, laptop táska, de saját tapasztalat alapján ilyen méretű sporttáskát is lehet találni, amely már elegendő helyet biztosít egy 3-5 napos kirándulásra is. A legfontosabb, hogy ez a méret továbbra is ingyenesen felvihető a fedélzetre.

A nagyméretű fedélzeti poggyász gyakorlatilag megfelel a korábbi maximum méretnek, tehát kb. a gurulós kis méretű bőröndnek.

2013. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Például: [link]

[link]

Ezek elektronikus ügyletekkel intézhetők.


[link]

Itt van egy olyan kézitáska, amelyik éppen befér. Ám az előadó sem tudta ezt. Egyébként azért választották, bizonyára ezt a méretet, mert nagy szériában ez sehol nem kapható...

2013. júl. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

akkor tuti,hogy nem tudom az én hátizsákomat vinni ,mármint azt tudtam,hogy fel a gépre magamhoz semmiképp se fogom tudni ezt a nagy dögöt felcigölni,de reménykedtem,hogy vhogy megoldható a gép "aljába" tetetni...:(

az a baj,hogy nem csak egy hétre megyek...

2013. júl. 12. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!