Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tudja esetleg vki, h tápszert...

Tudja esetleg vki, h tápszert milyen csomagolásban lehet kézipoggyászban repülőre felvinni? Ill lehet bébipapit is vinni?

Figyelt kérdés

#bébiétel #bébitápszer repülőre
2013. jún. 20. 05:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Folyadékot alapesetben max. 10db, egyenként max. 100ml-es üvegben vihetsz fel.


Ez alól a bébi kaja-pia pont kivétel. Feltéve, hogy van hozzá bébi is, nem pedig ajándékba viszed mondjuk a kaját vagy ilyesmi. Tehát ami a bébinek kell az útra, azt felviheted, akkor is ha 200-500ml. Persze nyilván a józan ész határain belül. Egy karton bébikaját nem fogják elhinni a biztonsági ellenőrzésnél, hogy az bébinek az útra kell. :))

Szóval ha nyaralni mész mondjuk több napra és azért kéne a sok kaja, akkor vihetsz az útra így kicsit többet, meg ha 100ml alatti az üveg, akkor 10darab ilyet vihet minden utas gond nélkül. Ha 100ml-nél nagyobb üvegben van a papi, akkor vagy átrakod 100ml-es vagy kisebb üvegbe, vagy nem viszed.


Egyéb folyadékkal is ugyanez a helyzet. Ami a gyereknek várhatóan kell az úton azt viheted akkor is 100ml feletti, de csak mert ott a bébi. Azonban jó eséllyel belekóstoltatnak, hogy teszteljék tényleg étel-ital és nem bomba alkotóelem.

2013. jún. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Èn rengeteget repültem elsö szülöttemmel.

Mindenhol szoltam elöre hogy mi van nálam, megnézték,valahol ele kóstoltattak aztán mehettem.

Èn mindig 2 cumisüveg vizet vittem, 2 porció tápszert+egy zacsi tápszert. Bébiétlet néha 2-3 dobozzal, mert közbe esett ebéd, uzsonna is...

A cumisüvegbe a Ferihegyen mindig bele kóstoltattak, a többi reptéren csak megnézték.

Nem kellett zacsizni vagy ilyesmi. Ja és a gyerekkel elöre engednek a vizsgálatnál. Meg a check-innél is, meg a beszállásnál is (habár beszállásnál ha nem volt túl álmos a gyerek akkor inkább hátra maradtam).

2013. jún. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!