Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nedves törlőkendőt sem szabad...

Nedves törlőkendőt sem szabad felvinni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hova? Repülő fedélzetére? Miért ne vihetnél? Még folyadékot is vihetsz, max 100ml (ebből max 10db)
2013. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Èn sokat utaztam babával, kisgyerekkel repülön, de ez az amit sehol senki nem nézett meg. Ahogy az elsö mondta, hogy 100ml-ig lehet vinni, csak be kell mutatni és ennyi. De babával, kisgyerekkel cumisüvegben simán lehet vinni bármennyi folyadékot.
2013. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, a válaszadók sem értik a lényeget...

Természetesen fel szabad vinni. Amire azt válaszolják, hogy 100 ml.-t szabad (ami szintén félreértés, tkp. 10 x 100 ml.) az az ellenőrzésen átvihető folyadékmennyiség (hogy ne hozhass be kintről olyan víznek látszó folyadékot, ami egy bomba alkotórésze lehet).

Ha már átjutottál az ellenőrzésen, a benti számtalan üzletben vásárolhatsz sört, konyakot, ásványvizet literszám, az mind szabadon felvihető a repülőgépre.

2013. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Úgy látszik, a válaszadók sem értik a lényeget... "


Max te nem érted, de leírásodból úgy tűnik azért érted. :)

Én már az első válaszban is megírtam, hogy nyugodtan viheti a nedves törlőkendőjét.

2013. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

>> Én már az első válaszban is megírtam, hogy nyugodtan viheti a nedves törlőkendőjét.


Akkor miért írtad, hogy "max 100 ml (ebből max 10 db)" - hiszen sok-sok litert is felvihet a gépre, amennyiben a benti üzletekben vásárolta ?

2013. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, felvihet az üzletekből és a mosdókban is bármennyit tölthet és felviheti. De nem ezt kérdezte. Hanem a nedves kendőjét :)
2013. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

>> De nem ezt kérdezte. Hanem a nedves kendőjét :)


Ez nem vicces ! A nedves kendőjét kérdezte, s te mégis hozzáfűzted a 100 ml-es félrevezető teóriádat !!

2013. jún. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem teória hanem szabály.


Nyugi, én is ilyen voltam mint most te, okoskodtam meg bizonygattam, hogy szó szerint értelmezve a kérdést ez és ez a korrekt válasz. Csak épp a kérdező nem ment vele semmire.

Előbb utóbb viszont talán te is rájössz majd arra amire én már rég rájöttem: a kérdezőt nem az érdekli amit te szó szerint értelmezve a kérdést gondolsz, hanem jelen esetben az hogy otthonról mit vihet magával a reptérre. És hiába helyes a válaszod, ha nem segítség az a kérdezőnek.


Legalábbis szerintem nem tévedek nagyot ha azt feltételezem, hogy otthonról vinné a kérdező a nedves kendőt. Nem valószínű, hogy a terminálban vásárolt dolgok a kérdésesek számára.

2013. jún. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szabad. A kérdés nagyon jó, profi, még a CNN-en is felvetették egyszer, mert egyáltalán nem egyértelmű, de a verdikt ez: szabad.
2013. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!