Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a kisebbik barna Kappa bőrönddel: Wizzair nagyméretű kézipoggyásznak megfelel vagy már nagynak számít?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 01:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Wizzair nagyméretű kézipoggyásznak megfelel vagy már nagynak számít"


?? nem írtál el valamit?

Mi az hogy nagyméretűnek megfelel vagy nagynak számít? :)

2013. jún. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy elírtam volna. Van kisméretű kézipoggyász, amiért nem kell fizetni. Van nagyméretű kézipoggyász amiért kell fizetni. A kérdésem arra vonatkozik, hogy ezutóbbiba belefér-e vajon a fent említett bőrönd.
2013. jún. 4. 01:33
 3/14 anonim ***** válasza:

van kis méretű kézi poggyász ingyen,

van nagy méretű kézi poggyász pénzért (ekkor nem vihetsz kicsit, mert csak egy darab kézi poggyászod lehet)


és van feladott poggyász pénzért, ebből akár többet is vehetsz


Wizzair honlapján megtalálhatóak a méretkorlátok mindegyikhez. Fogsz egy mérőszalagot és leméred.


Tapasztalat tök lényegtelen. Ha belefér a méretbe akkor mehet. Ha nem fér bele, de nekem vagy bárkinek mégis valaha valamikor elfogadták, akkor attól még neked nem biztos, hogy el fogják és fizethetsz majd sokat.



Szóval mi is lenne a pontosított kérdésed?

2013. jún. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez mind világos. Továbbra is a tapasztalatokra vagyok kíváncsi, köszi a mondatelemzést. :)
2013. jún. 4. 01:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Áhh, értem mit szeretnél tudni. Akkor a pontos válasz erre az, hogyha belefér a 56 x 45 x 25cm-es keretbe akkor felviheted. Ha nem fér bele és ez csak a beszállításkor derül ki, akkor 17400Ft-ot kell fizess a kapunál és a csomagot nem viheted fel a fedélzetre hanem elviszik a raktérbe.
2013. jún. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na ez a válasz hasznosnak bizonyul számomra, mivel eddig 55x20x40cm-ről tudtam. Köszi! :)
2013. jún. 4. 01:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Az régi infó! Régen csak az a méret volt, nem volt külön kicsi és nagy. Illetve a ryanairnél most is az a kézi poggyász maximális méret, ők szerencsére nem vezették be a fizetős kézi poggyászt.
2013. jún. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Így viszont a feltett kérdésemre is megszületett a válasz, amennyiben a mérőszalagom és a szemem nem csal a kisebbik barna Kappa bőrönd nem nagyobb, mint a nagyméretű kézipoggyászoknál meghatározott maximális méret. :)
2013. jún. 4. 01:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Wizzair tapasztalat: nagyon szigorúan veszik a méreteket, ha a check-in át is engedne, a beszállásnál biztos hogy visszaküldenek, ami nagyon drága mulatság.

Ugye tudod, hogy a kézipoggyász csak 1 db lehet,abba kell tenni a női táskát, válltáskát és a laptopot is.

Jó utazást!

2013. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Wizzair tapasztalat: nagyon szigorúan veszik a méreteket"


Hol szigorúan veszik, hol nem. Szerencse kérdése. Én volt, hogy befizettem a nagy kézi poggyászra, aztán nagy bőröndöt is felvihettem volna, mert senki nem nézett semmit, keret se volt odatolva a kapuhoz. Máskor meg szigorúan ellenőriztek mindent. Épp ezért nem érdemes kockáztatni.


" ha a check-in át is engedne, a beszállásnál biztos hogy visszaküldenek, ami nagyon drága mulatság. "


Check-innek nem feladata az ellenőrzés. Persze segítenek, ha kéred, de nem az ő dolguk az ellenőrzés. Beszállításnál ellenőrzik(vagy épp néha nem - mint ahogy a BKV-n sincs mindig mindenhol ellenőr) és nem küldenek vissza senkit sehova ha túl nagy, hanem fizetsz és viheted, vagy nem fizetsz és nem viheted a csomagod vagy ott maradsz a reptéren a csomagoddal együtt.

2013. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!