Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha a reptéren azt mondják,...

Ha a reptéren azt mondják, hogy túlsúlyos a bőrönd, akkor tényleg be lehet játszani, hogy felveszel magadra 5 pólót+2 pulcsit, hogy megfelelő legyen a súly? Nem néznek majd furcsán?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,mi a nyáron mikor mentünk egy néni kekszet,cukrot osztogatott mindenkinek, mert nem akarta kidobni, de nehéz volt a bőröndje.:)
2012. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Én mindig jót röhögök, mikor ügyeskednek az emberek a bőrönddel meg a kézipoggyásszal. Sokszor az az érzésem, hogy az emberek tudnak valami közeledő apokalipszisről, amiről én nem hallottam.
2012. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, de kérdés, hogy azaz 5 póló mennyire számít... ha 15 kiló lehet a táskád, de a tiéd 20, akkor 5 pólóval nem jutsz messzire. :)

Én azt mondom biztosra kell menni. Itthon megpakolni, lemérni, hogy bőven beleférjen a keretbe, visszafelé így lehet kicsit többet pakolni, de azért érezhetően sokkal nehezebb ne legyen. Eddig mindig bejött, egyszer kézipoggyásznál nem, de ott meg el lett csalva, szóval lényegtelen.

2012. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen megszívom, bár én lemérem még csekkelés előtt a reptéren és ha túlsúlyos akkor pakolok, meg magamra veszek pár ruhát. Jártam már úgy, hogy a túra bakancsomat kénytelen voltam felvenni a reptéren. Lehet, hogy furcsán néznek rám, de probálom nem a tömeg előtt csinálni. Egyszer kénytelen voltam csekkoláskor is csomagolni, mert a kézim 12 kiló volt (nem fapadoson), tele volt a gép, így kérték, hogy rakjak át két kilót a feladandóba az nem gond ha túlsúlyos, de kézit nem engednek fel, mert félnek, hogy nincs elég hely a gépen a kézicsomagoknak. (Ráadásul tél közepe volt, mindenki hatalmas nagy kabátokkal utazott). Szerintem semmit nem számított az a két kiló, de azért átraktam a feladandóba..

Egyébként meg mindig figyelek, hogy ne lépjem túl a határt, de általában versenyekre megyek és muszáj vinnem a sportfelszerelést. Mindig határon vagyok és hiába csomagolok be számolom ki, hogy beleférjek, mindig van valami amit indulás előtt még gyorsan beteszek hátha mégis kell alapon és így sokszor túlsúlyos a táskám. Szerencsére még soha nem kellett fizetnem a túlsúlyért..

2012. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :) Azt hiszem akkor nagy beöltözés lesz a reptéren! Mivel külföldről pakolok haza, ezért sajnos rá leszek kényszerülve a réteges öltözködésre. Ilyenkor örülök, hogy a csőgatyák mellett hoztam ki egy bőszabásút is, az alá lehet öltözni :)
2012. szept. 16. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha sokszor utazol így, akkor érdemes lehet egy jaktogo-ra beruházni:

[link]

2012. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en mindig lemerem a borondom otthon. tehat ha 20 kilo a hatar akkor max 19 kilot teszek bele. amugy igen , fel lehet venni ruhakat, ha az ember rakenyszerul akkor inkabb felveszi minthogy kidobja. a repteren ezert nem neznek furan.
2012. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Igazából mindent haza kell vinnem, ami valószínű, hogy több mint 20 kiló, nem hagyhatok itt semmit. Az a ruhává alakítható táska okos dolog, de annyit nem utazok, hogy megérje megvenni
2012. szept. 17. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!