Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Olyan helyet keresnék,ami...

Olyan helyet keresnék,ami téli kirándulásnak 2 baratnő számára nem horror árban jó lehet (?)

Figyelt kérdés

Fontos lenne,hogy esetleg repulovel vagy vonattal lehessen eljutni mert a buszos/autos utak kizarva.

Olyanra gondolok ahol lehet esetleg sielni,van hó stb..

Szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi

Zakopane 90%ban buszos utakat dobal fel



okt. 13. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát a hegyek közt ritkán jár repülő meg vonat...

Semmering

okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem már az is nagyot lökne az utazásotokon, ha felmennél vagy a wizzair, vagy a ryanair olcsójegy kereső oldalára és ott szétnéznél a magad módján. Mindkét cég árul irányonként 4-5.000 forintos jegyeket.
okt. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hú basszus. Ez eszembe se jutott.

Meg az se hogy utana nezzek.

Viccből irtam,hogy személyes tapasztalatok érdekelnének.

Azt meg egyből gondoltam,hogy nem a hegy tetején fog letenni a repülő

Annyira jellezmi az országunkat ez a cinizmus,meg a segitokeszseg hiany.🥲

okt. 13. 10:20
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Jövő télre biztos vannak még olcsó repülőjegyek. Vonatot csal akkor válaszd ha nincs más, ahogy a buszt is, mert ugyanannyiba kerül mint a repülő közepes áron, de cserébe csigalassú. Sajnos ezt nem lehet megmondani, mert az árak a kihasználtság függvényében változnak. Amikor sokan utaznak drága, amikor kevesen olcsó, amikor szinte senki akkor fillérekért találhatsz jegyet.
okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
53%
Az, hogy életképtelen vagy nem a mi hibánk, ne rajtunk vezesd le.
okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5/5 miről beszélsz😂 ide jött valaki személyes tapasztalatokat kérnj.

Vagy mit gondolsz te nagy okos,ha mar te szemelyeskedsz gondolom nem baj ha en is megteszem.

Tehàt mit gondolsz a Máv,vagy bármely legitarsasag kiirja hogy,hol és milyen tapasztalataik vannak :)

Nyilván ha valaki élmenybeszámolójat (amit ugye kertem,mert latom nem megy az ertőolvasás,)

Tetszett volna,akkor utána nezek az utazás felteteleinek.

Kérlek ne keverj magaddal. Itt most csak te vagy kellemetlen..

okt. 13. 12:07
 7/10 A kérdező kommentje:

Kerni* elnezest.. lehet igy megakadnal az ertelmezesben,hogy elirtam 1 betut

Bocsi hogy nincs ekezet. Azert megy igy?

okt. 13. 12:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Na de most akkor akkor a busz/autó ki van zárva, vagy csak hosszútávon van kizárva?
okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Zakopane-ba el lehet jutni vonattal is krakkói átszállással, de egy egész nap rámegy az útra. A Tátra szlovák oldala vonattal jól megközelíthető, alternatívaként azt tudom ajánlani. Az első válaszoló által ajánlott Semmering, valamint Ausztriának több hegyi kirándulóhelye szintén elérhető vonattal. Repülővel természetesen elég sok célpont elérhető Európában, de ha a buszozás és autózás ki van zárva, akkor a reptértől nem mindenhol lehet megközelíteni a hegyeket.
okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elruccantok Innsbruckba az Alpok közt van. Vonat megy oda, Bécsben át kell szállni.
okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!