Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repültél első osztályon úgy,...

Repültél első osztályon úgy, hogy saját magadnak fizetted?

Figyelt kérdés
Azt ne számítsuk ide ha a cég fizette neked, csak azt amikor te magad fizetted. Megérte?
okt. 5. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején repültem az Aeroflottal Hanoiból. Csak 6 dolcsit kellett ráfizetnem. Megérte, mert 3 ezer kilóméterenként leszállt a gép -annyit tudott max. az IL-62, vagy 86 egy tankolással- és a turistáról mindenkit lezavartak, én meg nyugodtan aludtam.
okt. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját fizetéssel nem..

Viszont volt egy Havanna-Prága utam egy trappba IL-62-vel.

Azt hittem a tengerben kötünk ki, annyit rohant a kifutópályán.

okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
84%
feleségemnek egyszer nem maradt hely turistaosztályon és kénytelen volt első osztályon utazni. Azóta is emlegeti.
okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most te business class-ra gondolsz vagy a tényleges international first classra? Ugye az USA nem játszik, mert amit ők first classnak neveznek, az alulról közelíti a mi business classunkat és srmmi köze az international first classhoz...
okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 80-as évek vége felé Delhiből jöttem haza Indian Airlines-szel.

-Előtte hetekig nem hallgattam híreket.


Amikor szálltunk be, mondta a sztyui, hogy mindenki oda űl, ahová akar. Talán 10-en ha voltunk a Jumbo Jet-en.

Mindenki az első osztályra ment.

Mindenkire jutott egy sztyui.


Itthon tudtam meg, hogy a Perzsa-öböl felett pár nappal előtte az amcsik tévedésből lelőttek egy Air India gépet. Kiderült, ezért mondták le legtöbben az utat.

okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amire ti gondoltok az nem a mai első osztály. Ma van a coach, a premium economy, a business class és a first class. A80-as évek a mai rendszerben nem értelmezhető.

Pl. egy Párizs Los Angeles jegy oda-vissza mondjuk novemberben turistaosztályon kb. 300 ezer forint (most promociós ár), premium economy-n 550 ezer forint, business classon 1 millió 900 ezer, első osztályon pedig 7 millió 700 ezer forint/kopf. Szóval, azért nem mindegy...

okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!