Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air törölte a gépemet,...

Wizz air törölte a gépemet, és felajánlott egy hotelt ahol ingyenesen megszállhatok. Ilyen esetben az étkezést is állják, vagy azt nekem kell? Ezalatt értem a vacsorát, és reggelit? Vagy nekem kell kifizetni majd elküldeni a wizznek?

Figyelt kérdés
szept. 12. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem állják az étkezést.
szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BeefEater ***** válasza:
100%

Elvileg alap ellátást kell biztosítaniuk. Vacsora+reggeli annak számít. Kérdezd meg a hotel recepción, hogy a szállásodhoz jár-e reggeli, mert ha igen akkor másik reggelit viszont nem fogsz tudni elszámolni.

A számlákra alkohol se kerüljön, abba is szeretnek belekötni. Ha szeretnél inni egy sört, akkor ezt külön fizesd ki. Minden blokkot tegyél el és lehetőleg kártyával fizessél, hogy a költségeidet könnyen tudd igazolni.

szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jar. Mi anno sajat magunknak inteztuk a szallast. A szobahoz jart reggeli es este vacsoraztunk is, a WizzAir kifizette es a taxi szamlat is a hotelbe oda-vissza.
szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt megtudtam, hogy a reggeli benne van. Vacsora a kérdés, gondoltam rendelek 1 hamburger menüt, saját magam is kitudom fizetni, de ha van ilyen opció akkor élnék vele. Számlát hová kell küldeni?
szept. 12. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kaja ügyben minden a további körülményektől függ, például mikor ment volna a járat és mikor megy a másik.
szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Reggel ment volna, es holnap reggel megy!
szept. 12. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!