Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Merned kockáztatni hogy a...

Merned kockáztatni hogy a repülőd reggel 9kor indul és te 7:46ra érsz a reptérre vonattal? (Bologna-Becs járat szept vége)

Figyelt kérdés
aug. 22. 16:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#16 Nem, nem arról van szó, hogy ingyen-e vagy pénzért. A hagyományos társaságok előbb elvisznek a szívcsakrájukba, a HUB-jukba, ahonnan minden járatuk eleve indul és érkezik. Többször előfordult velem, hogy valamilyen késés miatt nem értem el a csatlakozást, de ezt már a gépen tudta a crew leszállás előtt. Már ott mondták, hogy menjek az információhoz, ahol az várt, hogy már át is foglaltak a délutáni járatra és adtak vouchert enni-inni. (Mondjuk az nekem felesleges, mert törzsutasként ingyen bemehetek a lounge-ba.) Na most ilyen a fapadosoknál a legtöbb esetben nincsen. Mert nem HUB rendszerben működnek és nincs nekik aznapi másik járat. Sok esetben 2-3 nap múlva van nekik újabb járatuk. Na az nekem meg nem játszik. Ingyen se kell a holnap vagy két nap múlva induló járatuk.

És ennek az az oka, hogy a hagyományosoknál ELEVE átszállásos jegyet vettem, kötelességük gondoskodni az utas eljutásáról A-ból C-be, a fapadosoknál meg NINCS olyan, hogy átszállás, kizárólag A-B van és legfeljebb kegyet gyakorolnak pénzért.

szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Végül utolsó este Bolognában alszunk
szept. 12. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!