Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Problémát jelent, ha a repülőj...

Problémát jelent, ha a repülőjegyen csak a vezetéknév és a 2. keresztnév szerepel?

Figyelt kérdés
Mennyire nagy gond, ha valakinek X Y Z a neve és a repülőjegyen csak az X és a Z szerepel, a személyiben pedig mindhárom. Ryanairről van szó és EU-n belüli, tehát nem vízumköteles ország.

aug. 10. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem gond, de ezt ingyen lejavítják ha írsz nekik chaten.
aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ingyen? Én csak azt találtam, hogy 40 ezerért lehet nevet változtatni. Illetve chat alatt a chatbotra gondolsz? Mert ő eddig nem volt valami nagy segítség, szintén csak a fizetős opciót ajánlotta fel:(
aug. 10. 00:56
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Én is kijavittatnám. A chaten.

Tényleg ingyen van.

aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Mit jelent az, hogy a repülőjegyen? A foglalásnál? Vagy már a beszállókártyán?

Ha utóbbi, akkor rendszerhiba, vagy ti adtátok meg rosszul?

Ha ti hibáztatok, akkor az online check-in során sem tűnt fel,hogy nem stimmel?

aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Te is tudod kedves 4-es, hogy nincs már olyan, hogy repülőjegy. A kedves kérdező a saját nevét nem tudta helyesen leirni.

Ezért sopánkodik itt.

aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért kérdeztem, mert nem értettem, hogy mire gondol :)

Amúgy nem biztos, hogy a saját neve nem ment (az sem, hogy ő csinálta a foglalást), én pl. anyukám sosem használt második nevét szoktam rendszeresen lehagyni mindenhonnan 🙃

aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös: nem a saját nevemről volt szó, biztos te sosem hibáztál még életedben:) Veled ellentétben a Ryanair ügyintézői nagyon kedvesek voltak és tényleg kijavították ingyen chaten! Köszönöm szépen mindenki másnak aki segíteni próbált!
aug. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!