Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Reptéren az ellenőrzések után...

Reptéren az ellenőrzések után még ki lehet menni? Vagy ott lehet még vizet, üdítőt venni, amit fel lehet vinni a gépre?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ahogy látom, minden gép 1-2 óra késéssel indul + az út is 3 óra és a gépen nem szolgálnak fel kaját. Inni hol tudok majd venni? A gépen (WizzAir) lehet vagy ott már nincs semmi ilyesmi?
aug. 4. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Tudsz bent a terminalon a biztonsagi ellenorzes utan is,meg a repulon is. Draga es pocsekolas, inkabb egy ures kulacsot vigyel magaddal, amit az ivokutnal megtoltesz.
aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kimenni.

Bent még vehetsz vizet, de ilyen 700-1000 Ft egy fél literes ásványvíz.


De ha viszel üres palackot, azt simán megtöltheted a csapnál.

aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Én nem rajongok a csapvízért, így mindig a terminálban szoktam venni valami üccsit.

Ott is drága, de még mindig olcsóbb, mint a gépen.

A fapadosokon amúgy valóban nincs benne sem ital, sem étel a jegyárban, de venni kaját is lehet a fedélzeten, még ha nem is nagy a választék (szendvicsek, sósmogyi, instant leves, csokik, kekszek stb.)

Én volt már, hogy elcsábultam egy Wizz-mogyira, pedig eddig mindig megúsztam késés nélkül 😀

aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Mi értelme lenne az ellenőrzésnek, ha ki-be lehet járkálni?
aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. Lesz nálam egy bontatlan keksz és müzliszelet, inni meg akkor bent megoldom. :)
aug. 4. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vihetsz normal kajat is,amennyiben nem folyekony. Nehogy mar kekszen elj.
aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van bent meki, burger King is ha negéheznél.
aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BeefEater ***** válasza:
Vigyél át egy üres flakont és megöltöd az ivókútnál az emeleten, ezért ne vegyél fél liter vizet horror áron.
aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!