Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air-rel utazók! Mik a...

Wizz air-rel utazók! Mik a tapasztalataitok a Wizz Priority-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. nov. 8. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy Wizz Priorityvel mindig be tudtam allni a prioritys sorba, mindig vihettem magammal meg egy kezipoggyaszt es gyakran valoban a priorityseket engedik fel eloszor a repulore.


En az extra poggyasz miatt veszem, egyebkent igyekszem az utolsok kozott bemenni a varoba es a repulore, mert utalom a tomeget.

2023. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Előre megvetted vagy ott helyben?

Mennyire éri meg?

2023. nov. 8. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elore megvettem. Ez a legolcsobb mod arra. hogy normal meretu kezipoggyaszt vihess magaddal, ha ezert akarsz priorityt venni akkor megeri, mert nincs mas lehetoseged. Ha azert akarsz priorityt venni hogy hamar felulj a repulore, akkor szerintem nem igazan eri meg, gyakran egyszerre engedik fel a priority es nem priority utasokat.
2023. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
További csomagot szeretnék felvinni. Nem szeretnék 5150/kg árú bőröndöt vinni. Az Priority poggyász mellé te mit vittél fel. Az ingyenes poggyászt vagy egy kereteknek megfelelő hátizsákot. A csomagoknak együtt szabad 10 kg-nak lenni vagy csak a Prioritys nem mehet feljebb 10 kg-nál?
2023. nov. 8. 09:25
 5/9 A kérdező kommentje:
(A további csomag alatt azt értsd, hogy ez a célom a Wizz Priority kiváltásával)
2023. nov. 8. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha priorityd van akkor vihetsz egy 40x30x20-as csomagot es egy 55x40x23-ast.


Nekem a nagyobbik kezipoggyaszom egy gurulos borond, a kisebbik egy hatizsak, de ha a merethatarokba belefer, lehet az is gurulos.


Hogy a 10 kilos limit poggyaszonkent ertendo vagy osszesen, az nekem sem egyertemu, de meg soha nem lattam olyat, hogy valakinek lemertek volna a kezipoggyaszanak a sulyat, vagy barmi problema lett volna abbol, hogy a poggyasza nehez.

2023. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen. Nagyon sokat segítettél.
2023. nov. 8. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel utálok a poggyászfeladással bíbelődni, ezért mindig priorityt veszek, ha nem elég a hátizsák.
2023. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem.
2023. nov. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!