Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mivel ütnètek el a 12 óràs...

Mivel ütnètek el a 12 óràs àtszàllàsi idöt a reptéren ? Hajnalban érkezik a gép és a màsik kora este indul.

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ilyenkor befizetek egy napra a klubba. Ott van csendes szoba, zuhanyzó, étel, ital, internet. Pihenek, tv-zek, kimegyek nézelödni az üzletekbe, alszok, beszélgetek mãsokkal.

Nekem ez kevés idö városnézésre.

2023. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Milyen közel van a város? Pár látnivaló beleférhet.
2023. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Helsinkiröl van szó. Gondoltam ki megyek de aztán megint a biztonsági macera...Még sose voltam lounge- ba.Be lehet menni ha economyt vettem?
2023. jún. 17. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

10 orara 189 euro a lounge access a helsinki repteren (lehet rovidebb idore is menni)


szerintem inkabb menj be a varosba, fel ora alatt beersz vonattal, nem is draga

2023. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem 12 orat siman el lehet tolteni. Nekem a lwghoszabb a Dubai repteren 18 ora volt es eptelt. Mondjuk ha valami erdekes varos lett volna akkor ennyi idore kimentem volna de Dubai nem az.
2023. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bevallom, en nagyon idegbeteg vagyok. Ha van vece es szabad ules, akkor orokkevalosagig elvagyok japan szamrejtvenyekkel. De ha zsufolt, az olyan nyomaszto, hogy inkabb beiktatnek szallodat varosnezessel.
2023. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kimennék a városba mindenképp. Uniós ország ráadásul, egyszerű a beléptetés az országba.

Biztonsági ellenőrzés meg úgyis van újra átszálláskor, azt nem úszod meg semmiképp, csak az útlevélellenőrzést, ha a tranzitban maradsz. (Legalábbis ha másik terminál, akkor újra át kell menned a biztonsági ellenőrzésen, pláne hogy repterenként más és más lehet, nem feltétlenül fogadják el azt, hogy te Bp-en egyszer már átestél az ellenőrzésen. Londonban pl. sokkal szigorúbb az ellenőrzés, USA-ban még inkább.)

2023. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!