Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A légitársaságoknak szokott...

A légitársaságoknak szokott lenni dresscode-juk? Vagy mehetek melegítőnadrág + strandpapucs + trikóban?

Figyelt kérdés
A Swiss Airlines-sal mennék. Visszafelé pedig a Lufthansával.

2023. jún. 2. 21:01
 1/7 anonim válasza:
89%
Nincs dresscode, de a strandpapucsot szerintem hanyagold. Benne van a nevében, hogy hol viselik, strandon elklaggyogsz vele a medencéig, büféig majd vissza a törülköződhöz. Utcai viseletre is ciki.
2023. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már repülőn többször strandpapucsos emberkét... nekem fázna benne a lábam. De abba menj, ami neked kényelmes.
2023. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Láttam már 50+ férfit pokémonos pizsamában felszállni a gépre, aztán elfeküdni az egyik business class fotelben, úgyhogy nem lesz ezzel gond. Mondjuk zokni meg egy hosszú ujjú felső nem árt, 20 fok körülre légkondizzák az összes gépet.
2023. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nincs dresscode, de a treningnadrag az nagyon kelet europaias. En Svajcban elek, de csak romanok, meg albanok jarnak benne. Nagyon ciki. Adj magadra, a külsö elarulja a belsödet is reszben.
2023. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Én is Svájcban élek és rendszeresen repülök Swiss-el. Az én tapasztalatom éppen az, hogy a kelet-európaiak foglalkoznak csak azzal, ki milyen ruhában van, a németek, svájciak stb pedig lesz@rják.
2023. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez így van, a svájci nem nezi, hogy kin mi van, és nem is kommentalja, ha egy ferfi pl.tüsarku cipövel szall fel a repülöre, de saját magad miatt öltözz fel a körülmenyeknek megfelelöen. Azért azt tudják, hogy a magyar foci kapusa treningnadragot visel, es az tenyleg nagyon kelet europaias. Én peldaul nem szeretném, ha már az öltözetem miatt magyarosan néznék ki. Magam miatt.
2023. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
87%
Csak az alkalmazottaknak van dress code (pontosabban egyenruha), utasként abban mész, amiben akarsz, persze a józan ész és a közszemérem határain belül. Ettől függetlenül jobban jársz, ha felveszel egy pulóvert is, mert a repülőkön hideg szokott lenni.
2023. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!