Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki tud írni/vagy linket...

Valaki tud írni/vagy linket küldeni, hogy repülőknek milyen cargo-kapacitása van?

Figyelt kérdés
Sajnos sehol sem találok, egy gyűjteményt, amiben benne vannak a Boeingek,Airbusok(cargos es pax gepek is) kapacitasa? Milyen pmc-k,konténerek férnek be, hány pozi, milyen magas áruk, köb- és súly kapacitás

2022. jún. 23. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Manfrotto Compact Xtreme van. Erős, stabil cucc, nem olyan mint azok a kis vackok amik a képen nagynak látszanak, aztán amikor kihozza a futár, akkor látod, hogy összecsukva kisebb mint a telefon :D

Ez tényleg jó cucc, ültem már rá, estem már el bicajjal és még kutyát is vertem vele amikor megtámadott kerékpározás közben. A felsték sérült kicsit 8 év alatt, más nem.

[link]

Ilyen telefontartóm van hozzá:

[link]

De inkább ezt ajánlom:

[link]

Gondolom most majd jön a sírás, hogy de hát én csak 3000-et akarok rákölteni. Nincs ingyen ebéd, ha jó minőségű, erős cucc kell, akkor azt ki kell fizetni,

2022. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
ha ezt itt akarod megtudni, akkor várhatsz
2022. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, az 1-es nem ide akartam, csak már megint vagy 20 ablak van nyitva :D
2022. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mégeccer bocsánat hogy rossz kérdéshez írtam az előző választ. Jelentsétek és a modik törlik a nem ide illő válaszokat.


Szóval az ilyen adatokat úgy kell összevadászni innen-onnan. Teljeskörű adatbázis nincs, én legalábbis még nem láttam.

Jellemzően a logisztikai cégeknek vannak ilye data sheetjei amin összegezve van, hogy hogyan, mivel miért, lehet megpakolni a gépeket.

Például DHL:

[link]

[link]

De minden társaságnak megvannak a saját hasonló utasításal, irányelvei, végig kell nyálazni a honlapjukat.

2022. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2022. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!