Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair mennyire kukacoskodi...

A Ryanair mennyire kukacoskodik a kézipoggyásszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hátizsákkal szeretnék utazni 2 napra, viszont azt néztem, hogy a felvihető méret 40x20x25 cm, az enyém pedig 45x15x31 cm, ezt nagyon nézik?
2022. márc. 23. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem mérőszalaggal mérik, egy keretbe kell belegyömöszköni úgy hogy ne lógjon ki. Mostanában elég sokszor kellett előtte évekig egyszer se. Szóval lutri. Ha belerakatrák a keretbe és egy fél centit kilóg akkor fizeted a büntit. Szóval ennek fényében pakolj.
2022. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Az életben nem értem meg mit nem lehet felfogni egy adott méreten. Te nagyon kukacoskodnal, ha a cipőd 5 centivel nagyobb lenne?
2022. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

2 akkor nem biztos, de ha annyival kisebb, akkor tuti. 😁


Én sem értem ezt a mentalitást, miért szeretnek a magyarok abban reménykedni, hogy majd jófej lesz az alkalmazott. Meg “csak egy kicsivel” nagyobb.

Aztán ha nm megy át, lesz duzzogás.


Én már olyat is hallottam, hogy nem engedtek fel több kézit, mert túl sokan voltak, és bár ingyen, de fel kellett adni a maradék kézit is.

2022. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

A légitársaság nem kukacoskodik, hanem betartaja veled a szerződési feltételeket, amikben megállapodtatok.

Én már láttam zokogva kipakoló utast is, olyan utast is, aki hátrahagyta a csomagja egy részét.

És tudod... a légitársaságnak van igaza.

2022. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Így van, ahogy a 4-es írja.


Lehet tudni előre a méretet, le van írva a honlapon.

2022. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én is Ryanairrel utaztam és ahogy az első kommentelő irta egy kosárba kell belerakni a cumót. Az én hátitáskám méreteiben akkora volt kb mint az előírásban(talán szélességben volt 3-4cm-rel több) és bőven belefért a kosárba, ami pedig belefér azt átengedik. Tippre 50-60 centi hosszú a kosár szóval ha pár centivel meghaladod a méreteket ugyanúgy átmegy a rostán. A standart kézipoggyász (kisbőrönd) is belefér aminek a méretei nagyobbak 40x20x25-nél.
2022. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A héten utaztam velük, szúrópróbaszerűen mérették le pár utassal check-in során, ahol nagynak találták.
2022. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ahogy a #7-es is mondja, szúrópróba szerűen szokták vizsgálni, vagy éppen ha sokan vannak azon a járaton, akkor kérnek meg, hogy próbáld bele a keretbe. Mondjuk a laptopot is sokszor vittem, és azért mindig szoltak, hogy nem vihetek fel, csak egy poggyászt, ennek ellenére mindig átügyeskedtem, s legfeljebb a légiutas kísérők kedvesen megkértek, hogy azt tegyem le a lábamhoz.
2022. márc. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pár centivel túl szoktam pakolni, de szigorúan jól összenyomható cuccokat viszek magammal és a merevítős hátrendszerű túrahátizsák otthon marad ilyenkor. Volt, hogy ki kellett szednem egy pulóvert, kicsit melegem volt utána 3 percig, majd a kapun túljutva visszapakoltam. Nyilvan ha ott egy laptop, bedobozolt éjjelilámpa (wtf) vagy nagyobbfajta aranytömb lóg ki, akkor hoppon maradok.
2022. márc. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!