Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Feladott poggyászban szállítha...

Feladott poggyászban szállítható folyadék mennyisége korlátozott? (WizzAir)

Figyelt kérdés

Hosszabb időre megyek külföldre és ezért több nagyobb kiszerelésű folyadékot is vinnék magammal (kontaktlencse folyadék, sampon, tusfürdő, stb). Fedélzeti poggyásznál tudom, hogy van a 10x100ml megkötés, de feladott poggyászhoz nem találtam semmilyen információt (WizzAir-rel megyek). Tudjátok esetleg, hogy van-e valami megkötés az összes folyadék mennyiségére, illetve egyenként mekkorák lehetnek?


(Illetve ha valaki esetleg tudna segíteni, hogy bolti csomagolásban lévő konyhakést vihetek-e feladott poggyászban, azért is nagyon hálás lennék! )


Előre is köszönöm a segítséget!



2021. aug. 13. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Feladott poggyászban csak nagy mennyiségű alkoholt, drogot, cigarettát, valamint egyéb veszélyes anyagokat, pl robbanószer, lőfegyver nem szabad szállítani. Több megkötés a legtöbb légitàrsaságnál nincs.
2021. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem Kelet-Csádba utazol, mi a bánatos f.sznak viszel magaddal sampont és tusfürdőt itthonról, ahelyett, hogy kint az első sarki boltban megvennéd?
2021. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam tenni, de még ha ott is veszem, haza mindenképp hoznám magammal, tehát ígyis úgyis utazik velem sampon/tusfürdő.
2021. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Itthon megkapom a sampont kb 800 forintért, kint 1400 körül van ugyanaz. Hasonlóképpen az összes drogériás termékkel. Mivel fél évre megyek, ha összeadom az összes szükséges dolgot, olcsóbb nagyobb poggyászt venni és itthonról vinni a termékeket, mint kint megvenni. De ez nyilván csak az én pénztárcám problémája, a második válaszolónak valószínűleg nincsenek hasonló gondjai.

2021. aug. 13. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!