Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Amerikában kint ragadt most...

Amerikában kint ragadt most egy Magyarországon élő ismerősőm, mi vár most rá? Meddig nem tud haza jönni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig spórolta az utravalót, és nincs is túl sok költőpénze.
2020. márc. 19. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem tud hazajönni ? Amerikai állampolgárok hazatelepülése céljából még vannak járatok, csak kevés. Mindenesetre első körön 30 napra szólnak a korlátozó intézkedések .
2020. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

De ő magyar állpolgár állítólag karanténba van, és floridábol nem jön Magyarországra most gép.

(aggódó feleség vagyok 3kisgyerekkel.)

Akkor hazudik, hogy nem tud haza jönni?

2020. márc. 19. 16:24
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Így járt... Mondta mindenki más hónapok óta(!), hogy nem szabad elindulni már, mert határzárak várhatók. Ha karanténban van, hiába magyar állampolgár, WC-re sem mehet engedély nélkül.

Biztos ő is hangoztatta, hogy ő márpedig igenis elmegy a befizetett útjára, mert neki az jár. Na, hát akkor most élvezze.

Bocsi a kemény stílusért, de itt is mióta könyörgünk mindenkinek, hogy ne menjen, aztán még mi vagyunk lehülyézve??

2020. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Elég önző ember.

De de most azt nézd kérlek, hogy én itt vagyok 3 kisgyerekkel.

Persze a szabály rá is vonatkozik.

Sokszor nem mond igazat, én ezért kérdezem itt hátha tud valaki pontosat,eddig is tarthat mire haza tud jönni.

2020. márc. 19. 16:37
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű tényleg nem tud hazajönni.

De ha jönne is, itt is két hétre karanténba tennék.

Szóval egyelőre egyedül maradsz sajnos a három gyerekkel. Külön érthetetlen számomra, hogy hagyhatott itt most titeket, de mindegy, ez már nem az én dolgom...

2020. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja, és nyilvánvalóan nincs jelenleg ember a Földön, aki meg tudja mondani, hogy meddig fog tartani ez a helyzet. Lehet, hogy hosszú hónapokig...
2020. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És akkor addig kint kell maradnia? :(
2020. márc. 19. 16:56
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nem tudom Floridaban mi a helyzet, de anyu januarban jott latogatoba es tegnap ment haza innen Los Angelesbol

szerencsere British Airways-nel foglaltam a jegyet, amit ugye nem toroltek

tegnap kivittem a repterre, az ut ami altalaban 58 perc most 18 percet vett igenybe, annyira nincs forgalom az utakon

a repter egy szellemvaros

de! bementunk a terminalba es a British A. elotti pultnal akkora volt a sor, hogy az emberek a bejarati ajtoig ertek

minden utast, akik Air France, Lufthansa, KLM, stb. jaratokon voltak atfoglaltak a BA-re, mert ok meg inditanak jaratokat Londonba, onnan megy mindenki Europa tobbi orszagaba

Anyu szerencsesen hazaert, mindjart hiv, hogy mi volt a repteren, de gyanitom hogy semmi. Max majd mondjak neki, hogy menjen haza es 2 hetig karanten, de amugy sem jar a bolton kivul sehova, ugyhogy nem lesz nehez betartani


az ismerosod annyit tud tenni, hogy hivogatja a legitarsasagokat es megprobalja magat atfoglalni

vagy ha a telefont nem veszik fel, akkor kimegy a repterre

itt is volt tegnap a BA-nek egy kulon pultja, ahol az atfoglalasokat inteztek


ha karantenban van akkor nyilvan sehova nem tud menni, de ha tud mozogni, akkor irany a repter es intezkedjen


de az is lehet hogy ilyen indokkal akar itt maradni tovabb....

2020. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ba-val ment ki!!!

Akkor valószínűleg hazudik, és nincs karanténban és ha tudna jönni?

Eddig a gyerekeket néztem, de ez már az Önzőség teteje.

Az is felelőtlenség, volt, hogy elindul, most mert neki Amerika fontos.

A gyerekeit nem nézte.

2020. márc. 19. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!