Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vidéki város főterén kell...

Vidéki város főterén kell átszállnod másik buszra, nagyon kell pisilned, mit teszel?

Figyelt kérdés
Tehát beérkezik a buszod egy vidéki kisváros főterére, ahol 10 percig kell várnod, mire érkezik a másik busz, amire fel kell szállnod, de amikor leszállsz a beérkező buszról, már érzed, hogy nagyon kell pisilned. Nem érhető el nyilvános WC ennek a városnak a főterén, mert nem építettek, vagy éppen átépítés alatt áll, elromlott, nem üzemel, stb, egyszóval nincs. Ismerősöd sincs ebben a városban, akihez esetleg bekérezkedhetnél, és 10 perc erre amúgy sem elegendő. Csakis itt tudsz felszállni a csatlakozó buszra, nem buszozhatsz le pl a buszállomásra, mert ha el is érnéd a másik induló buszt, pisilni már akkor sem volna időd. A csatlakozó busszal pedig még jó másfél óráig fogsz utazni, így ha nem végzed el a sürgető kisdolgodat, akkor szinte biztos, hogy bepisilsz a buszon, amire mindenképpen föl kell szállnod, mert oda kell érned egy fontos megbeszélésre. Te mit tennél ilyen helyzetben? Fiúk és lányok egyaránt írjanak, mert a megoldások eltérőek lehetnek.

2018. okt. 30. 00:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszon jót nevettem, jó ide, igen, informatikus megoldás.

"mert a megoldások eltérőek lehetnek."

-igen ennek alapvetően anatómiai okai vannak.

Edit: egy kanál mézet egyél indulás előtt, annak víz-visszatartó hatása van, később kell menni pisilni.

2018. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyire semmi sincs/zárva van a környéken, az két dolgot jelenthet: vagy éjszaka van, vagy hiába vagyok egy vidéki város főterén, ez egy kihalt a hely. Így aztán keresnék egy eldugott bokrot, és ott pisilnék.

L

2018. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Egy fiú ismerősöm úgy oldja meg, hogy mindig tart magánál az utazótáskájában egy üres szélesszájú műanyag tejesflakont. Leveszi a dzsekijét, a karjára teszi maga előtt tartva, illetve lógatva. Majd óvatosan az álca mögé nyúl a másik kezével, lehúzza a sliccet, előveszi és elvégzi a dolgát a flakonba, amit szintén a kezében tart, majd visszazárja a tetejét és kidobja a kukába, vagy valahová kiönti. De amikor nem volt kuka, volt olyan hogy csak letette a sarkon.
2018. okt. 31. 01:49
 14/18 anonim válasza:
Elszorítom a végét vagy úgy oldanám meg hogy belepisilnék a te gatyádba :(. A flakon tényleg jó ötlet használni fogom.
2018. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
Legyetek szívesek befejezni a fajtalankodást, nem méltó emberhez.
2018. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 stewie200 válasza:
26%
Elég gáz ha nem bírsz ki másfél órát pisi nélkül. Akkor ott valami egészségügyi gondok vannak. Nekem volt hogy 7 órán keresztül kellett kibírnom utazás közben. Ha egészsèges a hólyagod, ennyit ki kell bírnia
2018. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem én inkább vonattal mennék, nem szeretek buszozni. Vagy menj kocsival.
2018. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt már olyan, hogy egy kis faluból sétáltam át egy másik faluba. A másik falu vasútállomása szabadéri, fedetlen volt, wc nem volt a vonatra meg várni kellett, szóval a kocsmába mentem be. Jó fejek voltak, ingyen használhattam a mellékhelyiséget.


Amúgy, ha nem találod elsőre a kocsmát és nincs időd felfedezőse játszani, akkor gyorsan körbenézel, hátha látsz egy kisboltot, kultúrházat vagy egy arra járó embert, esetleg az udvaron tevékenykedő emberkét és megkérdezed, hogy mosdót hol lehet használni. Esetleg a megállóban várakozókat is megkérdezheted, hátha tudja valaki.

2020. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!