Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek megéri a Szigetre...

Szerintetek megéri a Szigetre menni 1 napra? 12000 jegy plusz oda vissza ut stb? Nagyon mennék, de nem tudom ajjjj!

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ... ha lesz olyan koncert amire nagyon vágysz, és van ennyi pénzed, akkor nyilván meg! Nekem nem érné meg, mivel ez kb egy heti diákmunka pénzem, és annyira bulizós sem vagyok, hogy atom jól érezzem magam ott ennyi pénzért egy nap alatt. Arról nem is beszélve, hogy inni-enni mindent ott kell megvenni, és valószínű nem annyiért, mint egy félreeső turista mentes helyen! :( De amint mondtam kinek így kinek úgy. Ha sajnálod rá a pénzt, akkor ne menj! Ha nem, akkor menj és érezd jól magad! :)
2010. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De vicces hogy 2002-ben pontosan ennyibe került a hetijegy, és sokkal jobb előadók is léptek fel mint most, 1 hét alatt volt HIM, 69eyes, The Cure, The Mission, meg még sok más jó!!!
2010. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, kit hallgatnál meg. Egy csomó "sima" koncertre is bőven van ennyi a belépő, szóval ha ez is olyan zenekar, akkor szerintem megéri. Vagy ha olyanok, akik amúgy nem jönnek errefelé koncertezni, akkor is megéri. De Kispál és a borz pl. nem éri meg, őket hallhatod máshol is.
2010. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Utolsó: pont a Kispállal mellé nyúltál, mert ők -1. napon tartják a búcsúkoncertjüket, úgyhogy onnantól máshol már nem :D
2010. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony ám!!!
2010. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ennyi pénzért 3 napos szállásod van a Balatonra. kajára is kb ennyit költenél, és ott is lehet jókat bulizni.

persze, nem koncertek, vagy ilyesmi.


de! azért egy napért ennyi pénzt van pofájuk elkérni, az már irreális!

a hetijegy árából meg már megvan egy közepes külföldi 1hetes nyaralás! szóval nálam már elvekbe ütközik, h ilyenért pénzt adjak...


anno 2005ben a napijegy 5000ft volt. arra még azt mondtam, h oké, kicsengetem...

de mégis hol élnek ezek!?

2010. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!