Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vélemények a Hotel Sziesztáról...

Vélemények a Hotel Sziesztáról Sopronban?

Figyelt kérdés
voltatok már ott? tapasztalatok, vélemények?
2010. jún. 17. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim voltak ott, én foglaltam Nekik a szállást! Ők teljes mértékben meg voltak elégedve, pedig a gagyibb szobában voltak. Igaz szeptemberben, akkor a családok már nincsenek ott. A kaja jó volt és bőséges.
2010. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Férjemmel voltunk ott másfél éve, meg voltunk elégedve mindennel. Ez a szálloda nem a legmodernebb, egyszerű berendezésű, de egy három csillagos szállodától nem lehet többet várni.
2010. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, mi is ide foglaltunk, jövő hónapban megyünk. azóta viszont nézelődtem neten, és az ott írt vélemények eléggé különbözőek voltak, hogy koszos volt a szoba, meg hogy nagyon lepukkant volt. Az olcsóbbik szobába megyünk, és kicsit megijedtem.
2010. jún. 18. 11:39
 4/4 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok, csak akkor lefelejtettem írni, hogy két hete a Palatinus Szállóban szálltunk meg Sopronban és jobb, mint a Szieszta szerintem. A honlapjukat megtalálod az inteneten. Ráadásul a belvárosban van és emlékeim szerint a Szieszta drágább. Itt modern szobák vannak szép fürdőszobával, a reggeli "szegényesebb" választékú, de itt is volt meleg-hideg reggeli.
2010. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!