Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balatonon keresek olcsó,...

A Balatonon keresek olcsó, igényes szállást olyan helyen, ahol 4 gyerek, köztük egy 7 hónapos jól érezné magát, mert jó a strand és van látnivaló is. Hol találok konkrét vendégházat, apartmant, vagy esetleg olyan weboldalt, ahol kereshetek ilyet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok kereső van a Balatonról, de a bőség zavarában nem találok olyan keresőt, ami kiadna olyan szállást, ami jó lenne.

Segítsetek, ha tudtok!


Köszönöm


2010. jún. 16. 17:52
 1/3 anonim válasza:

Szerintem próbálkozzatok Zamárdiban..

Ez a település szinte Siófok mellett van,nekünk onnan nem messze,Szárszón van nyaralónk,de ott fizetős strand van..

Zamárdiban sok édekes programot szoktak tartani nyáron,van egy hatalmas szabad strand,ahol sok féle program van,vannak ugrálók is meg minden más.Kisgyerekeknek,meg talán felnőteknek is ez a legalkalmasabb..

Ott sok panzió és apartmanos ház van,szerintem érdemes az interneten rákeresni.

Remélem tudtam segíteni:)

2010. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én Balatonlellét javaslom.Van több jó strandja, Napfény-fizetős (fokozatosan mélyülő,homokos, kicsit "tengerpart hatása" van).Ettől kb. 2 km-re van jacht kikötő, sétahajókázás,és egy szabadstrand ami ingyenes.Mi 3 gyerekkel voltunk. Rád-pusztát se hagyjátok ki (kb.5-6 km Lellétől)lovas bemutató, borkóstolás és egy jó étterem is van, a gyerekeknek pedig mindenféle állat.Ja és van egy jó cukrászda, sok étterem. A Balatonlelle.hu oldalon találsz több információt és szállás lehetőséget is.
2010. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sikerült találnod valami lehetőséget?
2010. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!