Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk nyaralni felesége...

Hova menjünk nyaralni feleségemmel belföldön vagy külföldön? (Kérlek ne írjatok hülyeségeket)

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 10:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket lehet hogy lilafüredre megyünk azt mondták anyuék is hogy gyönyörű.
2010. jún. 15. 15:48
 12/20 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy addig vidd messzebbre mondjuk Görögországba és más külföldi országokba a feleségedet amíg lehet, amíg nem fáj a lába, nincs baj a derekával meg ízületeivel. Később majd ha akarnátok se tudnátok külföldre menni, járókerettel meg bottal.
2010. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hét hónapos terhesen azért én nem utazgatnék Görögországba. Nagyon szép hely Lillafüred. Gratula a babához.
2010. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Ha gondolod Balatonfüreden tudok szállást. Családias, nyugodt környezetben. Szerintem érdemes megnézni, mert a környék gyönyörű. Ha érdekel írj privátba és mondom a címet, az elérhetőséget.
2010. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Mi nemrég voltunk Kőszegen szintén "pocakos" feleségemmel. Tudom ajánlani. Lehet kisebb sétákat tenni a Kőszegi-hegységben, vagy a Kisalföld felé. A fürdőzést ilyenkor már nem javasolják az orvosok, tehát én nem Balatoni nyaralást választanék. esetleg északi part, Balaton-felvidék, Káli-medence a kellemes környezet miatt...
2010. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szilvásvárad - Zalakaros

Nem szabad messzebbre menni a határoknál, manapság, mert egyik pillanatról amásikra jöhet egy természeti beleszólás és nem érsz haza soha.

Kellemes nyaralást....

2010. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Ha szeretitek a hegyeket, akkor vidd el Szlovéniába, Bled az egyik legfelkapottabb hely: [link]


A környéke is nagyon szép, pl. Bohinj-i tó.


Ha szeretnél többet tudni róla, esetleg képeket még, akkor írj privit.

2010. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Belföld:Kiskunmajsa

Külföld:Németország,Görögország,Horvátország(Vir)

2010. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Kalocsa nagyon jó.
2010. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Egy kastélyhotelnél semmi sem romatikusabb. Én voltam Lillafüreden nemrég, nagyon szép a környezet. A közelben van barlang, kisvasút és a Tapolcai tavasbarlang, ahol fürödni is lehet.
2010. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!