Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit mutatnátok Mo. -on külföld...

Mit mutatnátok Mo. -on külföldieknek?

Figyelt kérdés

Augusztusban elhívtam 3 német barátomat Magyarországra, akik még sosem jártak itt. Ti mit javasoltok? Programmok? látnivalók?

Tervbe van a Balaton véve, pontos hely még nincs hova (én Siófokra gondoltam) ill. Budapest.



2017. júl. 23. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha balcsi akkor én mindenképpen az északi partot mutatnám meg, Tihanyt és Füredet. Utána Tihanyból át tudtok kompozni a déli partra.

Budapest mindenképp rajta lenne az én listámon is, esetleg Eger, Sopron, Hortobágy.

2017. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
A röszkei haláltábort szerintem semmiképp se hagyjátok ki. Javaslom még Ásotthalmot, Gyöngyöspatát és Érpatakot is. Felejthetetlen lesz!
2017. júl. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ kiket hívsz meg. Bulizós vagy kulturálódós típusok? Húsz évesek vagy hetven? Jehova tanúi vagy stonerek? Melegek vagy heterók? Szinglik vagy van családjuk?... stb.
2017. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

Budapesten meg lehetne mutatni a sok retkes hajlektalant es ciganyt, a mocskos belvarost, AZ osszeszart, huguozott es hanyt utcakkat, es ezzel ki is merulne Budapest latnivaloja.

Balatonon AZ eszaki reszre vinnem, Tapolca kornyekere.

2017. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 ne mondjuk már hogy Budapestnek nincsenek értékei ,nem mindenki csak idáig lát el amit leirtál .
2017. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bp - a 4-es által leírtakon kívül: vár - és a környező utcák, Citadella, Vajdahunyad+Hősök tere, Aquincum, Margitsziget, Libegő... sok minden van ott :)


Ha Balcsi, akkor Badacsony! - bortúra :D, de a "hegy" is gyönyörű, vagy Szigligeti vár.

2017. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4-es minden egyes Budapest-témájú kérdésre bekommenteli ezt. Nagyon hasznos időtöltés, biztos szuper életed van, hogy ezzel töltöd.
2017. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

Az a szörnyű, ohogy a négyesnek amúgy teljesen igaza van!


Megdöbbentő, milyen piszoktenger a fővárosunk telis-tele csövessel, de nem is nyóckerben kell nézelődni :)

2017. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatalok és bulizósak, akkor Siófok, Pesten a belváros éjszaka, romkocsmák, bulizóhelyek, Várkert Bazár, ilyesmik.


Ha nyugisabbak, kirándulósak, akkor Siófok helyett Tihany vagy Badacsony, Pesten meg János-hegy, Vár, Hősök tere, múzeumok stb.


Valaki írta Hortobágyot, de azt én nem javaslom. Órákat autózol érte és igazából nincs ott semmi.

Akkor már inkább Velencei-tó vagy Dunakanyar vagy Rám-szakadék. Ezek közel vannak Pesthez, bár nem derült ki, hogy hol fogtok megszállni.

2017. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!