Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy jutok el ide a népligeti...

Hogy jutok el ide a népligeti busz pályaudvarról?

Figyelt kérdés

Muegyetem RPK 3-9 (Budapesti Muszaki es Gazdasagtudomanyi Egyetem) , K-Epulet Mft 16 (Oltay Terem) ,

Budapest. 1111


Szombati napon délelőtt 11


2010. máj. 21. 16:52
 1/2 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

www.bkv.hu

Népliget: van kék metró (3-as) és/vagy 1-es villamos


ha metró (M3), akkor Kálvin térig, onnan 47 vagy 49 villamossal át a Dunán (2 megálló), a Gellért térről gyalog a központi (K) épületbe.

vagy M3 a Ferenciek teréig és onnan busszal a Gellért térre.


Ha villamos, akkor Stadionokig, onnan M2 piros metróval Astoria, onnan villamossal át a Dunán (3 megálló), a Gellért térről gyalog a központi (K) épületbe.

2010. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is tudok pár verziót:


a) 1-es villamossal Lágymányosi-híd pesti hídfőig, onnan 2-es villamos Petőfi-hídig, majd onnan 4-6-os villamos a budai hídfőig, onnan gyalog

b) 1-es villamos Lurdy-házig, 21-es villamos Ferenc-körútig, onnan 4-6-os villamos Petfői-híd budai hídfőig, onnan gyalog

c) kék (M3) metróval Ferenc-körútig, onnan 4-6-os villamos Petőfi-híd budai hídfőig, onnan gyalog

d) kék (M3) metróval Kálvin-térig, onnan 47-49-es villamossal Gellért-tér, onnan gyalog

2010. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!