Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha ajánlatot kérek szállásra,...

Ha ajánlatot kérek szállásra, az azt jelenti, hogy azt utána feltétlenül el kell fogadnom?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

gondolom nincs ár feltüntetve, ezért kérsz egy árajánlatot

sztem nem kell

2010. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

recepcios vagyok


nem,dehogy kell


m csak irunk egy válaszemailt,hogy ha érdekel,akko ennyiért és ennyiért ilyen és ilyen áron tudunk ezt és ezt nyujtani neked...

aztán ha érdekel az ajánlatunk,akkor irsz te is egy mailt,hogy igen,és ezt és ezt kérem...

2010. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell. Én most 4-5 helyről is kértem ajánlatot, végül egy mellett döntöttem. Miután mindent megtudtam tőlük amit akartam több levél váltás után (természetesen angolul), elküldtem a foglalási adatlapomat (amiből kiderült honnan származom), erre válaszolt a csajszi magyarul! :) Jót nevettem rajta, kicsi a világ.
2010. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!