Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeged jó program osztálykirán...

Szeged jó program osztálykirándulásra? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Szegedre vinnénk 5. osztályos gyerekeket egy napra osztálykirándulásra. Mit nézzünk meg?

Gondoltunk vadasparkra, de más nem jut eszünkbe.

Valami jó, érdekes kiállítás vagy akármi ami eszetekbe jut!

Nagyon köszönöm!:)


2010. ápr. 10. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Pick múzeum, színháztörténeti kiállítás, Móra Ferenc múzeum... kis városnézés, ebéd, egy órányi plázázás és kész is a tökéletes osztálykirándulás! :)
2010. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Gyönyörű a szegedi arborétum is,bár úgy tudom ellenkező irányban van,mint a vadaspark.Bár én nyáron láttam,tavasszal nem tudom ,milyen lehet.Szerintem ilyenkor is gyönyörű lehet.
2010. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen városnéző kisvonat,a nagyáruház környékéről indul,talán kipróbálhatnátok.
2010. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az infókat!:) a kisvonatról énis hallottam, de hol lehetne arról érdeklődni??
2010. ápr. 12. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Dóm tér, Kárász utca, Széchenyi tér se maradjon ki. Nézzétek meg a Tiszát, esetleg lehet rajta hajkázni, bár azt nem tudom mennyibe kerülhet.amúgy igen a vadaspark is szép, meg az arborétum is. valamint most nyílt meg a Napfényfürdő Aquapolis is,


[link]


itt megnézheted, biztos élveznék.

2010. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!