Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Aki ismeri Budapest 17....

Aki ismeri Budapest 17. kerületét (Rákoshegy), az elmondaná nekem, hogy milyen hely?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam ott, sőt még nagyon Budapesten sem, de lehet nemsokára oda fogok költözni ideiglenesen és érdekelne, hogy milyen hely. Előre is köszönöm!
2010. ápr. 6. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Viszonylag csendes környék, bár attól függ, melyik részre fogsz költözni. Mondjuk hallottam olyat, hogy arrafelé elég sok házba betörnek...
2010. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Csendes környék ... bár mi pont a vasút mellett lakunk :-) kb. 5 percenként jön vonat.

Rákoshegy kertes házas övezet, elég gyér tömegközlekedéssel, csúcsidőben sem járnak 10-15 percnél sűrűbben buszok. A belvárosba legalább 45 perc, mire beérsz. Rosszak az utak. Egy posta van, egy gyógyszertár, pár kisebb élelmiszerbolt, meg egy közepes CBA.

A levegő viszont a belvároshoz képest nagyon jó. Ha nem közvetlenül a vasút mellé költözöl, akkor tényleg nyugis, csendes hely.

Betörések: hol nincsenek?

2010. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából fogalmam sincs arról, hogy melyik részre költöznék, mert egyik ismerősünkhöz mennék és én még sosem jártam arra. Nem tudom tudtok-e válaszolni a kérdésemre, de arra lennék még kíváncsi, hogy tömegközlekedéssel kb. mennyi idő, míg a 16. kerületbe jutok? Ugyanis ott van a BGF és ha minden jól megy ott fogok majd tanulni, ezért érdekelne annyira.

Előre is köszönöm! =)

2010. ápr. 7. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem kb. neked, ha a XVI. ker. Diósy Lajos utcáról van szó BGF tekintetében.

Szóval ha szerencséd van, és közel laksz majd a 46-os busz vonalához, akkor nem is kell átszállnod majd. A menetidő kb. 30-40 perc lehet.

Ha egyszer át kell szállnod, akkor az utvonalterv.hu szerint 43-50 perc a menetidő.

2010. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. ápr. 9. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!