Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik tömeg közlekedési...

Melyik tömeg közlekedési járművel tudok eljutni Budapesten a Keleti pályaudvartól a Széchenyi lánchídig?

Figyelt kérdés
Hétvégén először fogok járni Budapesten ezért kérdezem. Onnan folytatnám az utam fel a várig majd megnézném az Országházat, ezt már gyalog tenném, csak a lánchídig szeretnék gyorsabban eljutni mint gyalog. Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 17. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keleti pályaudvar -> M2 metró a Déli pályaudvar vá. irányába -> Deák Ferenc tér (3 megálló)

Innen 16-os vagy 105-ös buszokkal 2 megálló a Széchenyi tér, a Lánchíd Budai hídfője. De gyalog sincs messze a József Attila utcán.

Másik lehetőség: M2 metróval a Batthyányi térig (5 megálló), innen a Budai Duna-parton séta a Lánchídig (szép kilátás a pesti oldalra) vagy 2 megálló villamossal

2016. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Első jól írja, de nagyon hasznos alkalmazás, ha van okostelefonod a BKK Futár. Azzal mindent nagyon egyszerüen percre pontosan megtervezhetsz.
2016. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es metróval menj a Kossuth térre, az Országházat ott találod. A látogatóközponthoz át kell menned az Országház túloldalára.


Onnan menj ki a Duna-partra, és sétálj le a Lánchídhoz. Közben láthatod József Attila szobrát a lépcsőn, és a cipőket is. A Lánchídon átsétálva fel tudsz menni lépcsőn a várba.

2016. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ez a metrózás jó ötlet akkor a Duna partig. Egyébként letöltöttem ezt a bkk-t de nem tudok sajnos elmenni rajta mert nem tudom mi hol van és hol jutok ki a végén :/ És meg tudnátok mondani a jegyvásárlás az hogy zajlik és mennyibe kerül?
2016. márc. 17. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Google mapset használok. Beírom, hová akarok menni, kérem a tömegközlekedési opciót, és kidobja, mire szálljak fel. Jegyet tudsz venni a Keletiben BKK-pénztárnál és automatából is szerintem. Ha csak ennyi a program, akkor két jegy is elég neked szerintem. Valahol majd csípj el egy metrót, és azzal vissza tudsz menni a Keletihez akár átszállással is. Elsétálhatsz a várból le a Moszkva térre, onnan is megy metró, vagy le a Gellért térre, a budai oldalon a Dunaparton, ott is van metró.
2016. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!