Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófokon hol van viszonylag...

Siófokon hol van viszonylag olcsó szállás a strandok közelében? Balaton melyik városa még olyan "BULIZÓS" mint siófok?

Figyelt kérdés
Szabad strand közelében nem érdekel!Az is érdekelne hogy aki esetleg oda jár nyaralni mi a véleménye siófokról!?Én nagyon rég jártam ott utoljára és nagyon nem emlékszem rá...!Interneten már néztem több mindent Siófokról de inkább akik "tapasztaltabbak Siófokból" hátha tudnak segíteni!Mindenkinek köszönöm a válaszát előre is!
2010. márc. 10. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Pár éve voltunk haverokkal siófokon, egy ilyen kollégiumban találtunk olcsó szállást, tök f*sza volt mert normális szoba volt , és a part sem volt messze max 500m . Hogy mi voltannak a kollégiumnak a neve, azt meg nemmondom most :)
2010. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!